Ženy od hluboké řeky (1981)

Filmy o kanibalech jsou vždy brutální. Snímek s Československou herečkou v hlavní roli samozřejmě stupidní. Děj je největší kámen úrazu. Brutalitu zrovna moc nemusim a proto mě snímek nepřekvapil.

Alexander Veliký (2004)

Alexander Veliký sám o sobě je velice zajímavé téma, ale režisér Oliver Stone to s hlavní představitelem Collinem Farrelem poněkud odflákli. Film jsem s těží dokoukal, ale nikdy se už na něj nekouknu. Odfláknuté zpracování.

Žralok útočí (1999) (TV film)

Zbytečný a trapný film Caspera Van Diena. On je jeden z největších filmových béčkařů. Jeho nejlepší film je "Hvězdná pěchota", kde si zahrál hlavní roli a zahrál to skvěle. Další jeho docela dobrý, ale dnes už nic neříkající snímek "Tarzan a ztracené město" a film, ve kterém si zahrál vedlejší roličku "Ospalá díra". Tenhle snímek jsem viděl jen jednou a už je to také velká doba, takže si ho moc nepamatuji, ale vím jistě, že o útok žraloka tu nešlo. Byl tam k mání jen na začátku příběhu, potom se ze snímku stala kriminálka Las Vegas. Nic mi tenhle film neřekl a Casper Van Dien si neumí vybírat role.

Rocky IV (1985)

Stallone vs Lundgren. Malinkatý a vysoký stojí proti sobě na filmovém plátně. Nemám co říct, prostě supr podívaná! Výborný děj, herci, muzika prostě se mi film velice líbil a opravdu jsem netušil, že to bude taková pecka! Troufám si říct, že je to nejlepší díl Rockyho!

Poslední samuraj (2003)

Film o vojákovi, který se stal dobrým přítelem svých nepřátel. Kapitán Olgren však našel životní klid. Pěkný snímek o Japonských samurajech a vzniku samotného Japonska.

Rocky (1976)

Sice chvilku trvá, než se děj totálně rozjede, ale potom to je zajímavá podívaná, která sleduje boxéra jménem Rocky Balboa v podání Sylvestera Stallonea, který je sám o sobě výborný herec. Dobrý film.

Constantine (2005)

Keanu je dobrý herec, ale který má slabiny ve vybírání rolí. Film "Constantine" je debilotina. Děj nezaujme a když už uvidíte o co ve filmu jde, budete si říkat, proč radši nenatočili další díl Vymýtače ďábla? Keanu díky své slabině slábne celý. Snímek nabitý skvělým hereckým obsazením se vyvinul v totální kolaps a průser, který jsem ani nedokoukal.

Hněv Titánů (2012)

O dost slabší než jednička, ta se mi líbila víc. Řeckou mytologii moc nemusím, ale to ještě neznamená, že by se mi "Hněv Titánů" nemohl líbit, ale zde mám k němu vlký odpor. Kromě dobrých výkonů herců a triků film v sobě nemá absolutně nic. Američané se furt do všeho pletou a přitom ani neví, že Pegas byl bílý, nebo, že Řecko nemělo královnu. Tyto chyby se trestají, stejně jako zbytek filmu.

Bod zlomu (1991)

Pěkný film s oblíbeným Keanem Reevesem a Patrickem Swayzem. Oba dva špičkoví herci a tenhle film rozhodně není špatný, určitě se k němu ještě vrátím.

Copak je to za vojáka... (1987)

Nejlepší na filmu bylo cvičení výsadkářů. Herecké výkony Langmajera a Rodena se přirovnávají k těm vysoce nad průměrným. Opravdu jsem se při filmu bavil, ale kvalita děje začínala pomalinku jít stranou, když cvičení výsadkářů skončilo, nicméně tenhle snímek patří do těch lepších Československých filmů.

Časové pásmo bylo změněno