• Krátkometrážní

Flowers 02 (2020)

Po trochu " slabším " Lung II přichází Phil Stevens s nášupem Flowers 02. Mé chlípné srdíčko zaplesalo blahem a moje perverzní duše byla ukojena.Tohle se fakt povedlo. K filmu mám snad jen jednu výtku. A tou je poměrně krátká stopáž. Protože já chci víc, víc, víc,.........

Live Feed (2006)

Jeden z dalších klasickejch nízkorozpočtovejch exploiťáků. Nehledal jsem film s příběhem. Hledal jsem film s gore. A to tady bylo. Povězme si ale na rovinu že v průměrné kvalitě. Někdy lepší, častokrát ale horší. Hodně je toho i mimo záběr. Stříkající potoky krve působí přestřeleně ( na to že se snímek bere vážně ). Stejně tak týpek co si hraje na Bruce Lee(ho). Naopak hlavní killer je pořádnej řízek. No mohlo to být daleko lepší, ale taky to mohlo dopadnout daleko hůř. Ale v nízkorozpočtovejch vodách exploitation filmů to na 3 hvězdy v pohodě dosáhne.

Madness of Many (2013)

Tak za mě je tohle celkem zklamání. Ani já jsem se neubránil pocitu že se Kasper Juhl snaží napodobit Lucifera Valentina. Jenže tohle je opravdu slabej odvar. Spousta keců, trocha blití, jedno rozpáraný břicho, useklá hlava a vydloublé oči. Nic moc navíc tenhle kousek nenabízí.

Gutterballs (2008)

Tak tohle bylo celkem příjemný překvapení. Jde o hororovou komedii a tak je to taky potřeba brát. Dějově je to samozřejmě slabota. Dialogy jsou otřesný stejně jako postavy. Ve filmu jsem nenašel ani jednu sympatickou postavu.Tady humor nehledejte. Nejvtipnější je tady asi automat na leštění koulí. Vše odstartuje trojité znásilnění korunované kuželkou v 3,14či. No a pak už začíná to co tady hraje prim. A to jsou vraždy. Ty jsou různorodé, krvavé ale zároveň i vtipné. Tenhle film určitě nesedne každýmu, hlavně díky fakt otřesným postavám, ale já jsem se u něho ( především u vražd ) celkem bavil. Silné 3 hvězdy.

Lung II (2016)

Phil Stevens si svým filmem Flowers nasadil laťku hodně vysoko a myslím si že jí bude jen stěží překonávat. Obsahuje to vlastně vše co bylo ve snímku Flowers ale v mnohem menší intenzitě. Slabší 4 hvězdy.No jsem zvědavej na Flowers 02.

Torment (2017)

Jako desátej divák svým hodnocením otvírám i procentuální hodnocení filmu. Určitě se nejedná film pro běžný filmový konzumenty. Zfetovanej, teplej tlusťoch v obleku klauna a jeho ( povětšinou ) anální hrátky. Konec byl trapnej. Slabší 3 hvězdy.

The Great American Snuff Film (2003)

Bacha lidi ať nenaletíte jako já. On je název filmu opravdu zavádějící. O žádnej " fake snuff " se opravdu nejedná. A já jsem se tak těšil. Pro normálního diváka sice nekoukatelná záležitost. Možná ani né kvůli násilí ( kterýho tady moc není ), ale hlavně kvůli zpracování samotnýho filmu. Já mám rád zvrhlosti všeho druhu. Ono by ani tak nevadili že nejde o " fake snuff " ale tady prostě nic nebylo. Žádnej extrém se nekoná. Film jsem dokoukal s přemáháním. Za mě - nuda.

Atroz (2015)

Mě tenhle snímek lehce zklamal. Jinak na 100% souhlasím s komentářem kolegy ricci.s. Škoda že Lex Ortega neměl větší koule a ten konec tak usekl.

Mrtvý vesmír (2008)

V téhle animované podívané se rozhodně nešetří náboji, krví a mrtvými těly. Takový " menší " jatka odehrávající se na vesmírné lodi.

Spermoň (2011) odpad!

Tyhle spermie skončí v odpadu.