Případ Sloane (2016)

Trend, kdy se filmaři předháněj, jak všechno propletou a ono se to v závěru propojí a k tomu přidají nějaký ten zvrat a překvapení, aby ukázali, jak mocně dovedou kombinovat, mě už dost otravuje. Produkt se pak stává neuvěřitelným a nedůvěryhodným. Takže stačilo ubrat jeden nebo dva rádoby oslňující momenty v závěru a byl bych mnohem spokojenější. Takhle mě to spíš otrávilo. Jinak film samotný je hodně náročný na pozornost. Je tam milion rychlých dialogů a člověk se musí fakt snažit, aby se neztratil. To jenom konstatuji, protože pozornostní náročnost neberu jako negativum.

Dabing Street - Černý prodej filmů (2018) (epizoda)

U seriálu tohoto typu je hrozně tenká hranice mezi trapností, která je k smíchu, a trapností, která je jen trapná. Já jsem se u tohodle dílu nezasmál a nebavil mě.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Měl jsem tu smůlu, že jsem první půlku viděl s českým dabingem. Nejsem žádný provoplánový hater českého dabingu, byť ho nevyhledávám, ale tohle fakt bylo moc. Hlavně ty mladý hlasy byly nesnesitelný. Na druhý pokus jsem zkusil film absolvovat v originálním znění s titulky. A bylo to lepší, jenže...furt úplně blbý. Přišlo mi to jako desátej odvar z desátýho odvaru. Zlatý ty starší díly, ke kterým jsem byl místy hodně kritický.

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Je to samozřejmě palba a stojí to za shlédnutí. Ale vzhledem k tomu všeobecnýmu hypu musí bejt člověk přísnej. Takže: hodně přestylizovaný a směrem ke konci rozplizlý a pro mě ztrácející důvěryhodnost. A chudák Grétka.

Rozkoš (2013)

Takový dlouhý a nudný čekání, jestli ta Plodková nakonec aspoň ukáže prsa. Ale zase je pěkný, kolik lidí na takovýdle chujovině našlo obživu. A vo lidi hlavně jde, že jo, i v tomhlenctom umění. Spoiler: neukázala.

Ve jménu vlasti - Série 2 (2012) (série)

Zbytečně moc přemoudřelejch řečí. A ta milostná romance, jděte mi s tím k šípku, lidi.

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Klárku Danešovou mám pořád rád, i když vlastně nevim proč. Je děsně afektovaná, neurotická, dělá hrozný ksichty, přehrává. A všude, kde jsem ji viděl, hrála stejně. No, asi má pro mě nějaký utajený kouzlo. Každopádně, ten seriál je dobrej, jeho téma je pro mě extrémně zajímavý. A navíc není ideologicky úplně černobílej.