nattyxh

nattyxh

Natalie Zichová

okres Praha

3 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 5.5.2016  21:26

  Co k tomu říct? Jednoduše se Captain America: Civil War liší od předešlých 2 dílů. Po vidění traileru jsem se velice bála, zda to nebude smíchanina všeho možného i nemožného, po scéně v traileru se Spidermanem, Black Pantherem, Ant- Manem atd. Nakonec nebyla. Postavy se nepřekrývaly, každá měla nějakou scénu pro sebe a ani jedna mi tam nepřebývala. 10ti minutová akční scéna, která bourá hranice skoro ve všech Marvelovkách, při které se všichni známí i noví hrdinové porvou dohromady, je legendární. Opět jsem se bála nové tváře SpiderMana ale Tom Holland předvedl skvělý výkon a role Spidermana mu celkem pasuje. Spíš se mi zdá, že rovnou z toho mohli udělat Avengers 3. Nemůžete sedět vklidu, protože každou chvílí přichází nová zvratová scéna, díky která se na film koukáte zase s vědomostí něčeho nového. Takžeee 90%

  • 21.3.2016  20:03
  Polednice (2016)
  ***

  Od Českého hororu nemůžeme čekat to, co vidíme v jiných hororech. První věc kterou bych podotkla je ta, že se spíše jedná o drama s psychologickými prvky než o horor. Pár účinných lekaček tam sice je ale stejně se na základě hlasitých zvuků uprostřed tiché hudby horor nepostaví. Abych tady jenom nevytahovala špatné věci, kamera výborná a střih taky a Kolářová nás o své postavě přesvědčila hned na začátku.

  • 21.3.2016  19:46

  Krásný rodinný film. Disney předvedl to, co mu nejvíce jde. Originální zábavný dobrodružný animák se vším všudy. Animátoři si s postavami skvěle vyhráli (ten gepard? Chci ho domů, hned!), do akčního detektivního děje dokázali nacpat dost gagů nato, že se sál v kině smál přibližně každých 5 minut. Dost možná animák roku :)

  • 10.2.2016  07:49

  Celkem povedená komedie s britským humorem a originálním nápadem. Je tam dost povedených gagů a musím říct, že jsem se pobavila. Simon je prostě úžasnej a komedie mu seděj hodně. :)

  • 9.2.2016  21:15

  Nejlepší díl? Místy jsem se občas ztrácela v ději (je Rebecca pro nebo proti Cruisovi) ale jinak vynikající. Obsazení je skvělé, Tom Cruise by přežil i výbuch jaderný bomby pár metrů od něj, ve filmu ,,umřel,, 3x po sobě (viz Peggova hláška ,,Ty chceš řídit? Vždyť si byl před chvílí mrtvej?") Simon Pegg je dokonalej, hraje úžasně a od minulýho dílu, kde byl takovej počítačovej mág, teď je z něj pravej teréní agent a dává si to hodně dobře. A se svýma hláškama neskutečně perlí. Jeremy Renner mi tam trošku chyběl, chyběly mi tam jeho akce. Scény z Maroka a Rakouska byly úžasný. Fakt se tohle hodně povedlo.

  • 25.1.2016  16:58

  Je v tom všechno. Mrazivě strašidelná atmosféra, krev, lekačky (fungující!)... Strašidelná atmosféra začíná od začátku, lekačky taky. Příběh není žádná píčovina, jako u většiny hororů. Asi nejlepší horor, kterej sem kdy viděla. Snad bude 2 taky ta skvělá. Je zde vidět, že k vyděšení diváka stačí pouhé tlesknutí.

  • 26.12.2015  20:33
  Svatojánský věneček (TV film) (2015)
  ***

  Jelikož moc nemusim ty normální pohádky tak takhle tak špatná nebyla. Jako všichni pod pohádkou vidí nějakou klasiku, tohle ale klasika nebyla. Spíš taková parodie na klasický pohádky. Mádl mi tam neseděl, jinak obsazení obecně celkem šlo. Některý vtipný scény se povedly. Je to spíš takovej horší průměr. Takže 45%

  • 25.12.2015  18:47

  Nádherný a pravdivý

  • 18.12.2015  23:29

  Schválně jsem si před tímhle nepustila předchozí díly(které jsem viděla před takovou dobou že na ně skoro ani nepamatuju) takže takový ty řeči typu ,,Minulý díly byly lepší,, u mně nehrozí. Vezmu to tak, že jsem jakoby neviděla žádný předchozí díl. Tedy pro člověka, který vidí Star Wars poprvé je to úžasný. V ději jsem se neztrácela, hlavní postavy byly nové, ale některé jsem už znala (zůstaly mi v paměti). Boyega mi tam trošku neseděl, nevím proč (rasista nejsem..) ale zato Ridley se do této postavy vložila natolik, že mi hned na začátku přirostla ke srdci. Driver mě v jednu chvíli převedl na temnou stranu.Jinak ale spokojenost. Bylo tam všechno, od libový akce přes napjetí po celou dobu a až po menší doják na konci (teda alespoň doják pro mě). Zase jsem se chvíli cítila jako malý dítě s úsměvem na tváři, který jako zařezaný sleduje tuhle hvězdnou klasiku. Jediná výhrada je český dabing, který mě ze začátku šval, ale poté jsem se to zkoušela ignorovat (kupodivu to šlo) PS: Kino plný nadšenců v kostýmech přidávalo tu skvělou Star Wars atmosféru. :))

  • 13.12.2015  20:14
  Interstellar (2014)
  ****

  Skvělý nápad, úžasná hudba, dokonalé záběry. Hrozně mě mrzí, že jsem nešla do IMAXu, protože tam by tohle byla bomba, ten vizuální efekty a ty záběry... prostě wauu. Úplně nemusím tyhle katastrofální filmy, kde je země zničena kvůli nereálné nebo až moc reálné věci. Tady to bylo jiný. Tady to bylo reálný. Začala jsem se během filmu bát, že lidstvo zničí planetu tak, že budeme muset za několik století postupovat jako v Interstellaru. Cesta nekonečným vesmírem byla fascinující tak, že se mi z toho někdy motala hlava. A nejvíc se mi hlava motala z konce, protože není lehké to poprvé pochopit (tedy alespoň pro mě). Tohle se Nolanovy povedlo.

  • 13.12.2015  19:50

  Po celý film mrazivá a vánoční atmosféra. Myslím, že pokus o vánoční hororovou komedii se povedl. Mohli to ztvárnit trochu více strašidelněji. Začátek se tvářil jako rodinná komedie, poté se to přeměnilo na horor, který ve vás nechá takový napjatý a nepříjemný pocit. Všichni si myslí jak jsou Vánoce pouze svátkem klidu, rodiny a cukroví ale Krampus ukazuje, že se o vánocích toho může stát daleko víc. V sále kolovala hromadná reakce (spíše než řev byl slyšet smích), jeden se zasmál a zasmáli se všichni (ale nesmáli jsme se zbytečně, humorných prvků tam bylo tak akorát.)

  • 28.11.2015  15:14

  Hodně jsem se toho bála a říkala jsem si že to snad nebude horší než první část. Nakonec z toho vyšlo to, že to pro mě byl asi nejlepší díl vůbec. Akční scény krásně od začátku a objevují se po celou dobu filmu. Katniss mi nepřipadá jak taková hysterická kráva jak v předešlých dílech. Mnohem lepší díl než hrozně nudná první část. Jelikož jsem četla knížku, tak jsem věděla kdo kdy umře ale stejně jsem byla šokovaná když někdo umřel (většina z nich si umřít nezasloužila...). Snow si v jednu chvíli zahrál na Merkelovou (,,Všechny uprchlíky zvu k sobě domů") a to s tou Coinovou mě mrzelo, protože jsem jí nějak měla ráda no. Atmosféra byla vynikající, jelikož jsme v kině byly s kamarádkou skoro samy. Lekačka ve stoce byla fakt jako krutá no (ještě k tomu pro člověka, kterej se lekne všeho), dojemných scén tam taky pár bylo SPOILER například Finnickova nebo Primina smrt.. KONEC SPOILERU. Nejlepší scéna byla ve stokách, to jsem seděla jako zmrzlá a jenom sledovala co se děje. Takže za mě spokojenost :) a určitě bych se na to podívala znovu.

  • 27.11.2015  15:00

  První část byla hrozně nudná. Katniss neřekla nic jiného než "kde je Peeta?". Od bombardování 13. kraje to začalo být trošku lepší. Konečně nějaká akce. A až do konce se to drželo na takový lepší akční úrovni. Ale bože ten začátek......

  • 23.11.2015  20:41
  Lví král (1994)
  ****

  Jako dítě jsem to nikdy nedokoukala do konce. :) Až teď...

  • 13.11.2015  22:23

  Ještě teď se z toho klepu. Je mi z toho celkem psychicky špatně a dokoukat posledních 10 minut byl pro mě asi největší problém. Ono se to moc slovama popsat nedá, na to se prostě musíte podívat sami. Nehorázně silný snímky o závislostech v různých podobách. Nic víc k tomu říct nejde. Pro lidi se slabší psychikou, rozmyslete se jestli se na to chcete podívat. Na mě (a to se mi zdá že jsem psychicky celkem silnej člověk) to zanechalo jistý stopy no.

  • 13.11.2015  14:50
  Televizní noviny (TV pořad) (1994)
  odpad!

  Kdybych měla napsat co všechno je tady špatně tak bych psala hodně dlouho. A nechci plýtvat svůj čas psaním co mají změnit, protože stejně s tim názory diváků nic neudělají... :)

  • 9.11.2015  21:59
  Scream Queens (TV seriál) (2015)
  *****

  První 2 díly jsou dobrý. Uvidíme jak si Scream Queens povede dál. Herecké výkony jsou skvělý (Emma Roberts hraje tak skvěle, že jsem jí první díl tu smrt přála nejvíc). Rudý Ďábel si jede svou a zabíjí ostošest, nechci o všechny postavy přijít hned nazačátku (trošku GoT style). Vtipy jsou míněny na generaci 21. století (máš propíchnutý rameno tak co jinýho udělat než to napsat na fb, vrah je s holkou v jedný místnosti a ona si s nim přesto píše přes iMessage...) a ano, náramně se bavím. Opět hororová část taky funguje. Ze začátku dávám 70% možná to po delším sledování změním buď k lepšímu nebo k horšímu. Uvidíme.. UPGRADE: Po shlédnutí dalších tří dílů musím dát 5 hvězd :D Je to hrozná blbost ale v tom je ta dokonalost.

  • 9.11.2015  17:16
  Prostřeno! (TV pořad) (2010)
  *

  Návod na velkou sledovanost. Vezmeme 5 Čechů, jeden je vegetarián a má alergii na sůl, druhej má chuťové buňky a většinou všechno jídlo zkritizuje, další je postarší babička, která miluje českou kuchyni a cheesecake vyslovuje chyzekake, další člověk, kterej si přišel pro peníze a nakonec někdo kdo je tak nehorázně blbej, že si řikáte takhle blbý lidi ještě existujou?

  • 9.11.2015  17:07
  Výměna manželek (TV pořad) (2005)
  *

  Zásadně se koukám pouze na ty manžele :D kde je manželka ožralá, manžel kouří, druhá manželka je zfetovaná a druhej manžel je úplnej debil. :D No vlastně takhle vypadá skoro každej díl no..

  • 9.11.2015  16:58
  LazyTown (TV seriál) (2004)
  odpad!

  Ani jako dítě mě to nebavilo. Na vymytí mozku ideální :))

  • 9.11.2015  16:48
  Křižovatky života (TV pořad) (2013)
  odpad!

  Kamarádka tam hrála dceru v nějaké rodině s problémy.. A říkala, že je to všechno nahrané a nic z toho není pravda... A herecký výkony těchto rodinných příslušníků? To fakt ani nestojí za komentář...

  • 9.11.2015  16:23
  Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
  odpad!

  Stejnak je to všecko nahraný.... jako u většiny takovýhlech pořadů....

  • 8.11.2015  14:23
  Rychlá hra (TV pořad) (2015)
  odpad!

  Jakej je recept na tenhle pořad? Najdete úplně pitomou ženskou, hádanku pro děti z první třídy, nějaký peníze a tramtadá máte rychlou hru. Nechápu lidi, kteří se na to můžou koukat.. Koukala jsem se na tu ženskou, co tam řve ,,tak komu mám zaplatit když nikdo nevoláááá!!,, asi 3 minuty, a cejtila jsem jak se mi snižuje IQ... Už nikdy víc..

  • 7.11.2015  23:56
  Velkej biják (2007)
  odpad!

  Hrozná píčovina :D

  • 7.11.2015  23:55

  Někdy hodně trapný, někdy sranda... Nic víc k tomu nemám...

  • 31.10.2015  19:23

  Možná trošičku horší jak jednička (nečekaně) ale i tak to bylo skvělý. Opět přemýšlíte ,,tak chce nebo nechce učit?,,. Na konci jedničky se dozvíte, že ho učení baví. SPOILER. Na začátku dvojky zase už učit nechce a zase ho učení nebaví a je z něj stejnej debil jako v jedničce a udělá všechno, aby dostal kradený prachy (v diamantech). Ale musíte to brát jako komedii, a nerozebírat to tolik. KONEC SPOILERU. Děj se dal dopředu odhadnout ,,Schová to do medvěda, medvěda odvezou do Thajska, on pojede do Thajska kvůli medvědovi,,. Některé hlášky byly legendární, jiný zase trošku trapný. Já se přesto náramně bavila :) 85%

  • 25.10.2015  21:03
  Babovřesky (2013)
  odpad!

  I titulky byly více vtipné než obsah filmu.

  • 19.10.2015  21:54
  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)
  ****

  Parta mladejch lidí kteří získaj superschopnosti a nestávaj se z nich superhrdinové ale využívají je v bežném životě. Hned jak jsem viděla první díl, musela jsem se kouknout na další, protože mě to neskutečně chytlo. 3 série mě hodně zklamala takže dám jenom 4 hvězdy :/

  • 18.10.2015  12:35
  Dárek (2015)
  ****

  Atmosféra byla fakt skvělá, mrazivá. Je to přesně takovýto psychologický drama, který vás donutí přemýšlet a zamyslet se nad sebou. Edgertona obdivuju za skvělej nápad na film, kterej děsí jen sám o sobě. Bylo tam pár účiných lekaček (při kterých sem zařvala na celý kino). Musim říct, že na konci Gordo se Simonem slušně vyjebal. Ale je vidět, že když někomu něco v minulosti uděláte, nezapomene se na to...

  • 6.10.2015  18:01

  Totální masakr. Akce krásně už od začátku, žádnej pomalej 20ti minutovej nájezd do akční scény. Tom Cruise neskutečně zaválel. Je vidět, že když si opakujete bojový výcvik asi 300x tak z může bejt z takový nicky jako byl na začátku, takovej borec jako na konci. Opakování je matka moudrosti, nojono... Konec sem vážně takhle nečekala.

<< předchozí 1 2