Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)

Nejde neporovnávat ikonické duo Mel Gibson a Danny Glover. U postavy Rogera si říkám, ale jo tohle byla obstojná volba, když ale přijde řeč na postavu Martina tak si říkám to, jako myslíte vážně?

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Chemie mezi DJ a JS funguje, víc nepotřebuji, plus Venassa Kirby a černý Supermam = Přesně na to jsem se celé léto těšil. Že tam bylo několik nereálných scén, mi vůbec nevadí. Pokud to někteří odsuzuje jako nereálné, tak si pustě třeba Titanic. Spoiler: Oceňuji utajované role Ryana Reynoldse a Kevina Harta. Mohli z toho udělat propagaci v trailerech, ale nechali si překvapení pro diváky, za to si zaslouží jednu hvězdu navíc. PS: Ryan už bude vždycky ukecaný Deadpool. I příznivci Hry o trůny si přijdou na své.

Blade 2 (2002)

Nedávno jsem viděl znovu asi už posté a stejně jsem pořád spokojený. 17 let od vzniku filmu a efekty jsou stále perfektní. Teď když byl oznámen nový film s Bladem, tak jsem zklamaný, že už neuvidím WS v jeho ikonické roli, ale když se Vám ozve držitel dvou Oscaru, tak asi nebudete váhat s obsazením.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Potitulková scéna 1 - Skutečná identita Spider-Mana je odhalena Potitulková scéna 2 - Nick Fury není úplně Nick Fury.

Narcos: Mexiko - Série 1 (2018) (série)

Nevýrazní herci, nevýrazný záporák, nevýrazný příběh. Nejlepší v tom seriálu byl Wagner Moura, který tam hrál 5 minut.

Plán útěku 3 (2019)

Plán útěku je jenom jeden. A další dva filmy jsou jen slabý odvar, ale trojku beru. Po otřesné dvojce, toto beru jako příjemné Béčkové překvapení.

Hra o trůny: Poslední hlídka (2019) (TV film)

Upřímně moc mě nezajímá, co si dělají lidi kolem seriálu. Samozřejmě chápu, že tito lidé odvedou víc práce než herci, ale těšil jsem na herce a ne na kompars. Scény s herci jsou TOP a vrací mě to zpět do seriálu, ale všechno ostatní kolem je průměr. Nostalgie tu pořád je a hodně potěšil prostor, který dostal Vladimír Furdík :-)

Dokonalé repliky (2018)

Váhal jsem možná to bylo i na 4*. Hlavně mě KR potěšil tím, že nenatočil blbost, jako bylo Nebezpečné pokušení, takže tentokrát ke spokojenosti stačilo celkem málo.