MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Série 1 (2017) (série)

Tři hvězdy nejsou pro seriál mnoho, ale nějak mě to nutí do druhé řady. Asi tomu dám ještě šanci. Druhý řada má lepší hodnocení, tak uvidíme. Trošku mě překvapilo, že se na 7 dílech podílel David Fincher.

Rambo: Poslední krev (2019)

11 let od Do pekla a zpět je celkem dost a je to znám. Bylo to trošku pomalejší a méně akční, ale i tak klobouk dolů v 73 letech.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Nevíte někdo jak se do filmu, který se jmenuje Men in Black, dostala žena? A přesně tady je kámen úrazu. Hemsworth je více méně nijaký a pořád je ve stínu Thora, za to Tessa Thompson je úplně nijaká. Kdyby měl CH někoho k sobě, tak to mohlo být zajímavé. Například duo Smith a Hemsworth, tak to by byla cool podívaná. Ve filmu byl nejzábavnější Pěšák a to je velké zklamání pro tak známou sérii.

Kung Fury (2015)

Těžko říct, jestli mám u tohoto brečet nebo se smát. :-D

Aladin (2019)

Když přeskočíte zpívání, tak je to celkem fajn pohádka.

Noční lovec (2018)

Předpokládám, že ambice byla přiblížit se Se7en a za mě se to povedlo. Samozřejmě je těžké dohnat herecké výkony a charisma MF a BP. Filme jde jinou cestou a spolu s obsazením (ač počítám, jak počítám minimálně 5 kvalitních herců, to se vidí málo kde) na mě udělal dojem několika zvraty, které jsem nečekal a toho si ve filmech cením. Henry Cavilla jako Supermana nesnáším, ale od té doby na mě dělá dojem Krycí jméno U.N.C.L.E, Mission: Impossible - Fallout a samozřejmě s napětím očekávám Zaklínače.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

X-Men: První třída měla kvalitu, ale jinak točit X-Men bez Huga Jackmana je sebevražda. Chce to udělat velkou tlustou čáru a začít od znova.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Chápu, že Tarantino chtěl ukázat dobu Hollywoodu koncem 70 let, ale jen proto, že to natočil Tarantino se z toho neposeru. Film je absolutně o ničem a nebýt posledních 20 minut a Brada Pitta, tak si to nezaslouží ani 2 hvězdy. Kdyby se film nesl v duchu posledních 20 minut, tak by to sklidilo určitě větší úspěch.

Krvavá nevěsta (2019)

Snad poprvé souhlasím s názvem filmu, který je úplně jiný než anglický a za mě lépe popisuje filmu. Není to úplně na 4 hvězdy, ale jedná o letní svěží překvapení, o kterém nikdo moc nevěděl. Dokonce bych řekl, že tvůrci mohli ještě 10 minut přidat. Film má dvě slabší pasáže a to pomalý rozjezd a rychle utnuté finále.