Jízda švárů (2014)

Tři hvězdičky jsou málo a čtyři hvězdičky jsou moc :-D --- Rozpočet / výdělek: $25 / 154 milionů < 6,16 > násobek rozpočtu.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Po puštění prvního dílu jsem opravdu nečekal, že všech 14 dílů zvládnu za dva dny. Jde o jeden z mála sledovatelných seriálu z policejního prostředí v ČR.

Gravitace (2013)

Po první traileru jsem si říkal: Jít na tohle do kina? To asi ne. Ale hodnocení mě přesvědčilo, že musím jít. A měl jsem dát na svůj první dojem. Což o to napětí tam bylo, u pár scén jsem tajil dech, ale hodnota filmu se zasekla na 3 hvězdách. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $100 / 726 / 626 milionů / 271 dní < 7,26 > násobek rozpočtu.

Riddick (2013)

Tohle je ten starý dobrý Roddick z Černočerné tmy. Pro fanoušky Riddicka jasná volba. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $38 / 98 / 60 milionů / 56 dní < 2,57 > násobek rozpočtu.

Elysium (2013)

Nelituji toho, že jsem šel do kina, ale ani šampaňský otvírat nebudu. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $115 / 286 / 171 milionů / 108 dní < 2,48 > násobek rozpočtu.

Pot a krev (2013)

Chvíli jsem byl zklamaný z konce filmu, ale ten mi byl jasný už na začátku filmu, jak dopadne. Prostě jsem klukům fandil do doby, než ukázali jejich pravý tváře. A opravdu už od pohledu vypadali inteligentně :D. Nebýt MB a skvělého obsazení, tak by to určitě nedopadlo dobře. Není to sranda tahle story, ale MB tomu dal skvělý komický podtext. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $26 / 86 / 60 milionů / 126 dní < 3,03 > násobek rozpočtu.

V zajetí démonů (2013)

Jeden z TOP hororu. Výborná duchařina. Možná i nejlepší horor, co jsem viděl.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Pilotní díl mě odradil, tak mé hodnocení bylo trošku skeptické, ale po roce jsem se rozhodl po hodnocení přátel podívat na další díly první řady. A to už byla jiná písnička. Některé věci jsou úplně mimo. Ujeté mi přijde, že každý dokáže dát „headshot“ je jedno, jestli jste 50-léta žena nebo 13-letý kluk prostě to pálíte hlava nehlava a pokaždé „headshot“ :D, ale to se musí v seriálu o zombie tolerovat. První dvě série jsou napínavé, což je velký plus, ale třetí série už je takový větší mišmaš, zbytečně dlouhý, tak doufám, že 4 série to napraví.

Wolverine (2013)

Wolverine s Hughem Jackmanem bude vždycky parádní, ale to prostředí mi prostě není po chuti. Prostě to kazí celkový dojem. Jednička je určitě lepší počin. --- HODNOCENÍ: 7* --- KINO