Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Doba ledová ani na třetí pokus nezklamala. Oproti prvním dvěma filmům je trojka akčnější, což však není na úkor humoru. Opět vynikající zábava nejen pro děti, kterou mohu jen doporučit. 95%

50 Years of Formula 1 On Board (2004)

Jedinou věcí, kterou tomuto dokumentu můžu vytknout je, že různým érám historie Formule 1 nedává stejný prostor. Jinak je to dílo, které by měl každý správný fanda vidět. 95%

Wanted (2008)

Dobrá akce i herci, ale děj dost zklamal. "Smíšené pocity" to je to, co můj dojem z Wanted přesně vystihuje. 70%

Křik černých vlků (1972)

Naivní dobrodružný western, na kterém je nejzajímavější postava Stumpeyho, který se během celého filmu chce oběsit :-) 45%

Tři jsou víc než dva (1999)

Trapná rádoby komedie bez vtipu o manželském páru Martym a Lauře, který problémy ve vztahu řeší tím, že k sexuálním radovánkám přizve ještě jednu ženu. Z toho se nakonec vyklube nový problém protože Laura začne svádět jednu ženu za druhou...No zkrátka hrůza. 15%

Divoké vlny (2007)

Povedený animák s vtipnými hláškami a zajímavým nápadem. Ač surfing zrovna "nežeru", tak jsem se docela dobře bavil a ta hodinka a čtvrt mi rychle uběhla. 70%

Cesta Černého měsíce (1986)

Průměrné akční béčko. Zápletka je jednoduchá, stejně jako její řešení. Kladem jsou zejména hlavní herečtí představitelé. V osmdesátých letech bylo natočeno spousta lepších zástupců žánru, ale i tak se na to docela dá koukat. 45%

Útěk za spravedlností (2007) (TV film)

Tuctový televizní thriller, který ničím nepřekvapí a ani příliš nepobaví. 30%

Dlouhý víkend (2005)

Nemám rád chlapy, co berou uhánění ženských jako sport a nemám rád ani rádoby komedie, které staví právě na tom. Podprůměrná nevtipná záležitost, jakých jsou natáčeny mraky. Jako důkaz, že to jde i jinak budiž příkladem film Bokovka. 30%