Velká ryba (2003)

Moc pěkný film se sympatickou Burtonovskou atmosférou.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Od tohoto filmu jsem příliš nečekal a dostal jsem ještě míň. V mém interním žebříčku Tarantinovek překonává Kill Billa a jasně se ujímá nejnižší pozice. 15%

Bledý jezdec (1985)

Takových Sedm statečných jen s tím rozdílem, že statečný je jeden :-) 55%

Team America: Světovej policajt (2004)

Několik málo vtipných vtípků se tu najde, ale jinak je většina filmu nuda se spoustou samoúčelných vulgarismů. Ani originální zpracování celkový výsledek nemůže zachránit. 35%

Horší už to nebude (2006)

Inteligentní komedie, která nestaví na samoúčelných vtipech nebo mnohonásobně provařených schématech, ale buduje vlastní originální atmosféru. Scénář je skvělý, výkonům všech zúčastněných nemám co vytknout. Zkrátka film, který rozhodně stojí za shlédnutí. 90%

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Určitě nejlepší film ze sousedního prostředí, jaký jsem doposud viděl. Bez příkras je zde vylíčena prohnilost soudního systému v němž oběti i viníci jsou jen jmény v jednom velkém seznamu. Al Pacino předvádí úžasné herectví a ani další zúčastnění se za své výkony rozhodně nemusí stydět. 95%

Střepy v hlavě (2008)

Zajímavý nápad oděný do velice povedeného vizuálního kabátu. Snímku nelze upřít chvílemi dobře budovaná osobitá atmosféra. Hlavní slabinou, tak zůstává dějová stránka. Potenciál námětu mohl být nepochybně využit lépe. 70%.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Jedná se přesně o ten typ snímku, na který se člověk podívá, když se nudí a v televizi není zrovna nic lepšího (což bohužel není nic divného). Film celkem ničím nezaujme, ale není ani natolik stupidní aby se bez úhony nedalo vydržet až do konce. Myslím, že 2* jsou pro film, na nějž si druhý den ani nevzpomenete, tak akorát. 35%

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Podle zdejšího hodnocení jsem očekával to nejhorší. Překvapení se bohužel nekonalo. Sem tam se vyskytla vcelku vtipná hláška nebo vtipná situace (obávám se, že to úmyslem nebylo). Vzhledem ke všem chybám (děj, efekty...) však nemůžu jinak než přidat další odpad. 10%

Brainiac: Šílená historie (2005) (seriál)

Brainiac: Šílená věda jsem měl rád. Šílená historie je však jen nevtipný pořad, ve kterém se toho ani z historie moc nedovíte. 35%