Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jasně, jasně...Star Wars jsou tady a Disney prostě nemohl přijít normálně..Musí dělat scény a přijít s monstroozním teaserem u kterého si ustříkne nejeden nerd...Nebojte, já taky! :D Bohužel jsem do kina šel až v únoru tj. 2 měsíce po premieře, ale ještě před vstupem do kina jsem věděl, že film bude stát za to a nemýlil jsem se! Star Wars VII jsou zatím nejlepším dílem celé série, jo mnohem lepší než prvních 6 dílů, bezpochyby. Už po prvních pár minutách se vžijete do postav, budete jim fandit a soucítit s nimi a jako bonus k tomu všemu se i parádně zasmějete. Ne jednou, ne dvakrát, ne třikrát, ale dokonce víckrát než čtyřikrát. A to výborně pomáhá uvolnit atmosféru a vytvořit vztahy mezi postavy a diváky. Herci hrají na výbornou, dokonce i H. Ford nechodí o holi ba naopak je docela stylovej, jako dřív. Nová princezna Leia je sice víc sexy než ta stará, ale už nemá headset sluchátka, což je škoda, působilo to docela fetiš a hlavně mi to dělalo choutky, nejspíš proto mi přítelkyně zakázala sledovat celou první trilogii. No popravdě se ji ani nedivim, taky by mě už štvalo mít při sexu sluchátka, člověk si nemůže ani povzdechnout. No i když vzdechala furt nebo to bylo spíš hekání? No to je jedno, protože vzdychat budete i u nových Star Wars. Jo budete vzdychat a hekat, prostě uděláte cokoli abyste dostali další díl, protože tohle, dámy a pánové, jsou vskutku vesmírné orgie.

Yes Man (2008)

Film, který mění pohled na svět! Ano, volím takhle silná slova, protože taková je realita! Film bych doporučil všem už jen kvůli myšlence tohoto filmu! Zpracování je na skvělé úrovni a budete se náramně bavit! PS: Po filmu nechtějte blowjob po vaší mature sousedce, chápu, že Jimovi se to podařilo, ale moje sousedka na mě zavolala městskou policii a místo blowjobu jsem dostal záznam do trestního rejstříku, neříkám, že mi to bylo nepříjemný, ale pan policista si trval na svém a vyřešit trest tím, že by mi sousedka naplácala prý nejde. Co už..

Havran (2012)

"Kdybych věděl, že moje díla budou na lidi působit takovým vlivem. Věnoval bych se erotice!" Hláškující Poe zachraňuje tento ubohý snímek. Takže pokuď se nudíte až tak, že máte chuť přepnout na novej díl Ulice. Nedělejte to, radši si pusťte Havrana!

Zombieland (2009)

Laciná kravinka postavená na zombících. Laciný humor, rozpočet a herci. To zní jako by se mi ten film nelíbil co? :) Ba právě naopak..snímek se mi líbil, nebyl jsem z něho nadšený a ani smutný. Nehrálo se na příběh, neplnili se očekávání. Snímek si na nic nehraje. Jede si svoje a má všechno u p*dele...minimálně těmito dojmy na mě působil. Takže pro všechny co sedí u telky a váhají jestli sledovat ten novej díl Ulice nebo sebrat zbytek sil, dojít si pro ovládač a přepnout na Zombieland. Radim jedno: Udělejte to! Život je příliš krátkej na to, aby jste sledovali lacinný český seriály. Zvedněte se z toho gauče špekouni. Zombieland nepočká!!

Ant-Man (2015)

.....Ant-man......Po tomhle filmu už brouky na cestě zašlapovat nebudete..Nebo aspoň mravence. Nebo to aspoň uděláte rychle, aby se netrápili... :) Jedna z nejlepších Marvelovek co jsem za poslední dobu viděl, ano lepší než Avengers. Má to vše co od Marvelovek chcete. Šťávu, efekty, další superhrdiny a logiku! Počkat..Logiku?

Forrest Gump (1994)

║2. nejlepší film a 1. nejoblíbenější film už od roku 1994║Asi si říkáte "jak je to proboha možné?". Je to docela prosté. Film není postaven a ani přeplácán vizualními efekty jako to bývá dnes. Je to čirá hra s divákem, kulisy se mění, postavy mizí a objevují se další. Což film z velké části zachraňuje před "nudou", která často u dlouhých filmů jako je tenhle nastává. Všechno se tedy mění,čas utíká rychleji a vy surfujete na vlnách zklamání a neuvěřitelného štěstí, kterým je film naplněn. Dejte tedy Forestovi šanci a nebudete litovat :)

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Vykoupení z věznice Shawshank!║ 1. nejlepší film a 2. nejoblíbenější už od roku 1994║. Říkáte si jak je to proboha možné? Je to docela prosté. Film není postavený a hlavně přeplácaný efekty jako to bývá dnes, ale je naprosto přirozený a dotkne se každého, ne nemám na mysli 3D verzi ale poetické dotknutí, tedy čistě emocionální :). A pokud se mnou nesouhlasíte, dejte věznici Shawshank šanci a zamilujete si ji, tak jako drtivá většina diváků.

LazyTown (2004) (seriál)

Perfektní seriál s BEST SONGY EVER !!!

Škola rocku (2003)

Film postavený kolem Jacka Blacka..A ptáte se jak to dopadlo? Nááááááááááááááářez, songy jsou perfektní, budete si je pouštět i po odchodu z kina....co si to namlouvám, stejně si to každej stáhne :D. Pokuď se Vám film líbil tak jako mě, rozhodně doporučuji podobný movie opět s Jackem Blekem : Tenacious D: Pick of destiny.