Horečka sobotní noci (1977)

Trochu smutný příběh partičky adolescentních vejtahů alá amerika v 70 letech. Klasika s vyhublým Travoltou. Jeho taneční kreace baví i po 20 letech.

Čas probuzení (1990)

Sic dojemné a lidské přec pro mě obyčejné. Nemohu oboum hlavním představitelům nic vytknout, ale De Niro mi v této roli vůbec neseděl. Za posledních dvacet minut přidávám hvězdičku. Souhlasím s komentářem od : vorheese.

Lesní duch (1981)

Horory moc nemusim, ale tadyto je kultovní libůstka, která stojí za podívání i po x desítkách let .)

Tropická bouře (2008)

To byla taková kravina až jsem brečel smíchy :D . Všichni herci excelentní + Tom Cruise dancing forever. Ve výslekdu bych to označil jako paridii na parodie :).

VALL-I (2008)

Hodně roztomilý, výborný nápad a skvělá animace.

Nula od nuly pojde (2006)

Tak tenhle netradiční černý humor opravdu můžu. Pegg a Schwimmer ve svých obvyklých polohách a film plný zvratů, dobrého hudebního doprovodu a rychlého spádu je na světě. Filmy s Peggem mě vždycky dostanou do jíné nálady, než ostatní snímky. No prostě kluci ví jak na to a myslím si, že své fanoušky potěší vždycky.

Babylon A.D. (2008)

Normální scifi akčňák, bohužel s prázdným příběhem. Jinak po vizuální stránce velmi dobré, ale to už se od dnešních filmů tak nějak čeká.

Apokalypsa (2006)

Takovýto film se horko těžko hodnotí. Uvažuju od jedné k pěti hvězdičkám. Zřejmě je nutnost vidět předfilmovou ságu.

Ten kluk (2007)

Tak tomu říkám drama se vším všudy. Děj byl velice jasný v každém momentě a nečekala nás žádná velká překvapení, ale Crowleyho pojetí celku je vynikající. Podtrhnuto Mullanovo hereckým výkonem se dostávám v hodnocení hodně vysoko, protože už mě dlouho žádné drama takto nevtáhlo do děje.