• Fantasy

Duna (2021) odpad!

Dvě a půl hodiny jedné velké dlouhé katastrofy, že ani Zimmer to nezachránil! Hlavní hrdina šíleně nesympatický, to samé Zendaya, která tu opět nic nepředvedla, ostatní se možná snažili ale stejně jim to bylo k 💩 protože ani scénář je nepodržel! 🤷🏼‍♀🤦🏼‍♀ Z přirovnání ke Star Wars se mi chce akorát zvracet 🤮 to ani omylem! Nemám slov, takhle zkurvit film tvl 🤦🏼‍♀ já mám dost, jdu si spravit chuť 👌🏻

Lucifer - Pozor, vyzrazení! (2020) (epizoda)

Nezbláznila se ta Mazikeen už náhodou?! Taky by si mohla ujasnit, co vlastně chce (že scénáristé?!) a ne, že zas bude měnit stranu podle toho jak se jí to hodí (koulím očima), to už tady bylo... Nějak jsem doufala, že jsme se z té "telenovely" vymotali ale evidentně ještě ne. Díl byl jinak... epic.

Archiv (2020)

Theo James alias Čtyřka z Divergence mě na film nalákal ale hned po několika minutách mi bylo hned jasné, že to bude průser. No George se snaží si udělat robota své "mrtvé" manželky akorát se všechno nehorázně posere a to film samotný. Nedoporučuji, sci-fi fanoušky tento film nenadchne. Jedna hvězdička za snahu a krajinu, která je teda fajn.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Luke Evans mi na první dobrou na roli Vlada Draculy moc neseděl ale po několika minutách filmu jsem rychle změnila názor. Tahle doba mu vyloženě sedí a roli upíra zvládl na výbornou. Konečná scéna v současnosti mi tedy moc nesedla ale chápu, že Vlad musel znovu najít svou manželku. Chvílemi mi to bohužel přišlo jako Batman a jeho Batcave nebo taky jako Saw "Nechť hra započne.", což na mém hodnocení ubírá jednu hvězdičku, takový film moc nejde brát zase až tak vážně. Na druhou stranu se jedná o film, který celý odtáhl Luke Evans, dalších postav není třeba :D

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Komiks jsem nečetla tudíž nemohu posoudit zda se film striktně drží své předlohy ale po zhlédnutí tohoto počinu si jej pravděpodobně někdy přečtu. Na filmu mi vadí, že se v prvé řadě jedná o akční film, fantasy pouze prvkem "nesmrtelnosti", jinak byste z tohoto žánru nic jiného nenašli, což je pro mě zklamání ale v konečném důsledku to nebylo zase tak zlé. Charlize se sestřihem "Aeon Flux" měla své světlé chvilky ale moc mi nesedla, Nile na druhou stranu už byla lepší, co se týká ostatních postav tak nikdo nijak nevyčnívá (pokud nepočítáte gay pár) a pro mě to jsou lehce zapomenutelné postavy. Konec si vyloženě říká o pokračování ale jelikož se nejedná o nijak skvělý film tak to asi není úplně nejlepší volba. Za mě tedy průměr, spíše 2,5*.

Replicate (2019)

Nebylo to vůbec zlé, čekala jsem horší počin. Dialogy fajn, napětí tam bylo taky, nijak extrémně to nikde nevázlo a i když myšlenka není úplně originální tak film v konečném důsledku není vůbec špatný. Celkem jsem si to užila, hororem bych to ale nenazývala. Nakonec jsem i byla ráda za policistu s tváří Cama Gigandeta, který tomu trochu dodal "grády". Na konci filmu mě dorazila věta "Praha padla, jdeme na východ..." :D Film, co neurazí, nenadchne ale dobrý průměr.

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Čí byl nápad dát roli Jean Sophii Turner?! Ta holka je naprosto příšerná, to není herečka ale katastrofa! Všichni ostatní jako vždycky super ale ona to celý kazí. Není vůbec charismatická, hereckým výkonem mi připomíná Kristen Stewart (a tu její věčně otevřenou pusu), očekávala jsem pecku jako byla Apokalypsa a všechny ostatní díly X-Menů ale to se nestalo, ani Jessica to nedokázala zachránit. Tohle prostě ne. 2 hvězdičky pouze za hudbu a z nostalgie, tu "nádheru" Turner nikdy více.

Fantasy Island (2020)

Nebylo to tak úplně špatné... Rozhodně se námět filmu dal zfilmovat lépe, dokážu si představit trošku lépe vystavěný příběh a zápletku, která by nemusela být tolik komplikovaná. Na druhou stranu jsem to brala spíše jako oddechovku, Thriller, ani horor jsem v tom moc neviděla ale dalo se to. Záchranou byly dvě sympaťandy (Lucy Hale, Maggie Q), slečna "blondýna mučitelka" mi nebyla vůbec sympatická a rozhodně bych neřekla, že to je Miss školy ale budiž. Nejděsivější postavou byl asi zaměstnanec ostrova (vysoký, hubený, s culíkem), jinak mě neděsilo nic, mělo? Pokud k tomu přistupujete jako já a nehledáte v tom film roku tak se Vám to i může trošku líbit. Odpad to není, za mě 3*.

Kybernátor (2008)

Celkem milé překvapení, očekávala jsem to mnohem horší. Je to béčko ale vše dohromady dobře funguje, Tiffani i Rich do hlavních rolí celkem sedí takže já jsem spokojená. Slušná podívaná, která si zaslouží označení dobrý průměr.

Ospalá díra (1999)

Tohle a horor?! No podržte mě nebo mi z toho uletí hlava... Depp se snaží ale v jeho podání vidím komedii, Ricci mi vyloženě vadila a na konci jsem si až skoro přála aby jí jezdec tu hlavu fakt urazil. Za mě katastrofa, totální slátanina, jedině hudba byla skvělá, takže jen za ni 1*, jinak by to byl odpad.