Premiér (2019) (seriál) odpad!

To už je ta prezidentská kampaň?

TPB AFK - Příběh the pirate bay (2013)

Strhující dokument. Pro mne citovka - jsem člen České pirátské strany a film jsem jednou promítal v červnu 2013 na festivalu svobodných filmů v Žatci a jednou budu tamtéž ještě promítat v září 2013 podruhé. TPB! Díky za titulky příznivci českých Pirátů tnf ;)

Rallye smrti 2 (2010)

Neviděl jsem žádný jiný díl a musím říct, že se jedná o průměrnou podívanou plnou sexy koček, nadřených vězňů a rychlých aut.

Konfident (2011)

Nevím, co proti tomuto filmu všichni mají, ale mně to přijde jako smutný příběh smutné doby v zajímavém pojetí, kdo kde na koho práskal.

Náhradníci (2000)

Očekával jsem něco na způsob novější Trestné lavice a jiných podobných ztřeštěností, ale opak byl pravdou a vcelku dívatelnou.

Do vesmíru se Stephenem Hawkingem (2010) (seriál)

Konečně mi někdo pořádně vysvětlil jak je to s tím cestováním v čase a jak vlastně doopravdy vznikl ten náš vesmír ...a mimozemské civilizace si přeberte jak chcete.

Šmoulové (2011)

Tvůrci si vymysleli vcelku průměrný příběh s nečekaným šmoulovatým koncem, ale jelikož pěkně zakomponovali šmoulí výrazy do našeho "newyorkského" světa, nebudu hodnotit příliš objektivně a přilepším jim...

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

už to není jako, když jsem byl malý kluk, ale stále je to hlavně a přeci Pevnost Boyard!

Kmotr (1972)

Není lepšího filmu. Je to kult, je to vrchol filmařského umění.