Vratné lahve (2007)

Jan Svěrák odvedl velmi dobrou práci. I tak to však nebylo to úplně nejlepší, ale nelze říct, že by se to nepovedlo. Tento film jsem si zaškatukoval k těm lepším českým filmům... :)

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Skvělý seriál. Jeden z nejlepších animovaných seriálů, které kdy přišly z USA. Jako malý kluk jsem se na to celkem často díval a moc se mi to líbilo. 90%

Autosalon (2005) (pořad)

Celkem dobrý seriál. Dobrá kamera, scénář, stručný popis vozidel atd. Akorát by měli dát pryč Meruňku. 60%

Top Gear (1978) (pořad)

Naprosto geniální seriál. Hammond, Clarkson, May je opravdu vynikající kombinace. Skvěle se doplňují. Tento pořad je určen pro všechny, i pro ty, kdo nemají rádi auta, nebo se o ně nezajímají, protože se pořad pokouší především pobavit, a to se mu daří na 1*. Škoda, že toto trio ted' končí. 100%

Smosh's If It Were Real Saga (2013)

Naprosto skvělý pořad. U každého dílu se velice nasměji. Jejich primitivní a přitom geniální humor mě pokaždé strašně rozesměje. 100%

Disturbia (2007)

Celkem dobrý film, i když mi moc strašidelný nepřišel - díval jsem se na to asi v osmi letech, když jsem přepnul na Novu a zaujalo mě to. Příběh dobrej. Shia LaBeouf zahrál svoji roli naprosto perfektně. 80%

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

Malina Obrowská je hrozná kuchařka. Její povídky jsou strašně trapné a nevtipné, fuj, tento pořad nemá v tv co dělat. To už bych se radši díval na Lád'u Hrušku, než na tuhle hroznou slátaninu. 5%

Madagaskar (2005)

Skvělý animák, vtipný, jeden z mých nejoblíbenějších. 100%

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Jedna z nejlepších českých pohádek vůbec. Skvělé herecké obsazení a herecké výkony.