Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Skvělý film, hlavně díky vynikajícímu výkonu Martina Freemana, který se své role ujal naprosto skvěle. Hudba, efekty apod. byly perfektní. Byl bych dal 100%, ale vadilo mi, jak film celkem často odbočuje od knihy. Edit: Uvědomil jsem si, po opětovném zhlédnutí, že je luxusní, jak film Jackson dokázal zpracovat, protože jinak by to byla jenom nudná pohádka. :-) Takže 100%!!!

Naruto sugoi dorjoku: Rock Lee no seišun Full-Power ninden (2012) (seriál)

Tohle je naprosto skvělý doplněk pro fanoušky Naruta. Opravdu skvělé, při každé epizodě se smíchy válím po podlaze. Jediné, co by se dalo vytknout je to, že animátoři celkem často odfláknou pozadí, ale to je jen detail, který mi vůbec nevadí :). Jsem rád, že se toto anime překládá do čj (v podobě titulků) :). 90%

Naruto Shippuden: Dreamers Fight (2011)

Absolutně skvělé, vynikající, grandiózní, velkolepé... Ani nevím co mám ještě napsat. Úžasný amatérský film, efekty naprosto skvělé. Líbí se mi ten otevřený konec :). Muselo to dát strašně moc práce, ale stálo to rozhodně za to. Jenom Naruta mohl hrát jiný herec. Ten, co ho hrál se na tu roli moc nehodil. Jinak je to vynikající ;) :). 90%

Road to Ninja: Naruto the Movie (2012)

Skvělý film, nečekané zvraty a parádní fight na konci, co víc si přát? :D K tomu ještě výborné animace a vynikající hudba :). 90%

Tieň Duše (2015) (studentský film)

Na to, že je to studentský film, je to dost dobré. Peter Altof má skvělého kameramana, film je velmi kvalitně natočen. Scénář celkem dobrý, ale že bych se bál, nebo bych netušil co se stane, to se říct nedá. Celkově je to ale dobrý film :). 60%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Skvělý film, prošpikovaný skvělými hláškami a vtipnými scénkami. Je to něco jiného než seriál, ale líbilo se mi to. Animátoři odvedli skvělou práci, to se musí uznat. Čekal jsem, že to bude propadák, ale jsem velmi mile překvapen, že tomu tak nebylo. Simpsonovi už sice nejsou takoví, jací byli od 8. do 13. série, ale pořád se královsky pobavíte :).