Show Jana Krause (2010) (pořad)

Honza Kraus je dobrý moderátor a má dobré vtípky. Moc často se na tento pořad nekoukám, ale velmi se mi líbí. Je to mnohem lepší než např. Všechnopárty s již ohraným Karlem Šípem.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Naprosto skvělý film. Sice se velmi často odbočovalo od knihy a "občas se málem vykolejilo" :D, ale nevadilo mi to tolik jako u předchozích dvou dílů. Kamera a scénář naprosto luxusní, hudbu si nemůžu vynachválit. Šmakův útok na Esgarot byl skvěle udělaný, samotná bitva také skvělé, jen mne ale mrzí, že se Medděd v závěrečné bitvě objevil jenom na pár sekund... :'(. Tento film na mě velmi citově zapůsobil (Thorinova a Kiliho smrt, apod...). Martin Freeman zase svou roli zahrál naprosto skvěle, a Gandalf Ian McKellen také. Hudba a zvuk celkově byl také velmi kvalitní a moc se mi to líbilo. Toto je nejspíš nejlepší díl hobitovské trilogie.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Já, jakožto čtenář jsem byl celkem rozzloben, že do filmu přidali "nové" postavy, o kterých se v knize nepsalo, také se tam nepsalo o boji trpaslíci vs drak. Jinak mne ale film nadchnul, bojové scény zvládnuty na jedničku a jsem téměř nanejvýš spokojený, Peter Jackson předvedl opravdu vynikající kousek. Hudba výborná!

Griffinovi (1999) (seriál)

Pro mne je (a bude) absolutní špičkou amerických animovaných seriálů seriál Simpsonovi. Griffinovi jim zdatně sekundují, ale na "Simpsny" prostě nemají. Animace a humor je skvělý, ale jak jsem již říkal, Simpsonovi jsou Simpsonovi... :D.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Jeden z velmi mála dobrých pořadů, který příšel od TV Ho*na. Vlád'a Čech byl sympat'ák a je s ním sranda. Viděl jsem zatím díly jen s Čechem, tak uvidíme, jestli po zhlédnutí několika dílů s Preissem snížím nebo zvýším hodnocení...

Futurama (1999) (seriál)

Skvělý seriál, ale třeba na Simpsonovi to nemá, i když jim hodně šlape na paty. Tento seriál je úplně jiný šálek kávy, než většina dnešních animáků. Jsou zde skvělé animace, skvělý humor a příběh.

Gekidžóban Naruto šippúden: Kizuna (2008)

V tomto filmu se opět ukázalo, jak má Naruto Sasukeho rád a chce ho přivést zpátky, což se mi velmi líbilo. Děj/příběh je na 1*, animace celkem dobrá, ale občas se mi líbily méně fighty a na pět hvězdiček to prostě nemá. Hudba taky skvělá :). 75%