Noc v muzeu (2006)

Celkem dobrý film - originální nápad i provedení. Dobrý příběh, kamera a scénář. 60%

Lovecká sezóna (2006)

Když jsem byl menší, tak se mi to celkem líbilo. Animace dobré, ale příběh je jedna velká nuda, celkově se moc nepobavíte.

Křižovatka smrti 2 (2001)

První je mnohem lepší. Pokračování se nepovedlo, ale zas tak špatné to nebylo. Má to celkem dobrý příběh. 55%

Křižovatka smrti (1998)

Celkem povedený film. Akčních scén je tu nadbytek, humor parádní, ale ještě tomu něco chybí... 90%

Partička (2011) (pořad)

Tento pořad se mi celkem líbí. Sice už to ted' není takové, jako to bývalo dříve, ale celkem to ujde. Občas se na to podívám. 75%

Kdo přežije (2000) (pořad)

Naprosto skvělý a originální pořad. Mám zhlédnuto nesčetně dílů a je to opravdu vynikající nápad a pořad a bla bla bla, :D nemám, co bych víc dodal. :)

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Takovej volnej pokec, občas se i zasmějete. Dobrý humor, zábavní a stále noví hosté, nic monotónního. Skvělý pořad. 90%

Pelíšky (1999)

Pro mě je to naprosto jedinečný film, jeden z opravdových skvostů české kinematografie. I když jsem v období, kdy se děj tohoto filmu odehrává, dávno ještě nebyl na světě, dovoluji si tvrdit, že tento film úplně přesně vystihuje tehdejší podivnou dobu. Usuzuji to z toho, že jsem konzultoval o tomto filmu s mnoha lidmi, kteří tuto dobu zažili (a kteří ho viděli) a každý si o tomto filmu myslí přesně to, co jsem napsal výše. Miroslav Donutil i skvělý Jiří Kodet dodávali tomuto filmu jiskru a proložili ho obrovskou spoustou nezapomenutelných hlášek. Líbí se mi zde také to, že ve filmu se spolu neustále pře Kodet s Donutilem o úplné maličkosti. Soudruh, proti válečnému veteránovi, vlastenci a odpůrci komunistického režimu je pro mne naprosto úžasnou kombinací, která filmu dodává tu správnou "št'ávu." Skvělou práci odvedl zajisté i Jan Hřebejk (pro mě jeden z top českých režisérů), předloha filmu je taktéž vynikající. Takže bych si musel nafackovat, kdybych tam dal něco jiného naž 5 hvězd, protože TOHLE je naprosto dokonalé... v celém filmu nenajdete jediný slabý moment, všechno je natočeno s precizností. Nejlepší český film, který byl kdy natočen... :)