Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Škoda, že trvalo dvacet let, než se natočilo pokračování... Harrison Ford je už nyní postarší pán s šednoucími vlasy, už to není ten "mladíček", který každého, kdo se mu postavil do cesty ztrestal bičem a svými pěstmi... Lidé tady píší, jak strašný film to byl, že už to není jak to bylo a blablabla... Už to sice není jak to bylo, ale zase to není tak strašné. Jenom ten úplný konec byl až moc scifi a k Indymu se to moc nehodí... Kamera a hudba byly samozřejmě skvělé jako vždy.

Max Payne - Česká verze (2011) (amatérský film)

Bombastický, úžasný, skvělý! Nejlepší amatérský film, jaký jsem kdy viděl! Bulldog hlavní roli zahrál perfektně, kamera a celkové zpracování vynikající (na to že je dělán amatéry). I po několika letech stále nejlepší filmek od FreakOutu :).

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Skvělý film, ale je o něco horší, než třetí Indy. Kamera vynikající, vynikající režisér i vynikající herci. Nemám sice nějaký pádný důvod k tomu, abych tvrdil, že tento film je horší než jednička a trojka, ale prostě se mi toto tolik nezamlouvá :D. Humor opět geniální, našlapané scény jedna za druhou, příběh taky skvělý. "Prcek" svoji roli zahrál na výbornou :).

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Jeden z nejlepších hollywoodských filmů vůbec a nejlepší film z filmů o Indym. Opět skvělý výkon Harrisona Forda. Jeho filmový táta Sean Connery dodával filmu tu pravou jiskru. Bez dlouhých debat - o skvělé kameře, hereckých obsazeních, vynikající hudbě a skvělému scénáři - mi svědomí nedovolí dát nic jiného než pět hvězdiček. Takhle vypadá perfektní film.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Dokonalý film, skvělý Harrison Ford se ohání bičem a svými svaly zmrzačí nejednoho nepřítele. Už od malička jsem se na tento film koukal a dodnes je to můj velice oblíbený film :). Steven Spielberg je geniální režisér a tento film to dokazuje :). Kamera je taky skvělá aaa... už nevím co napsat, jasných 100%.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Naprosto otřesný pořad. I když tam pozvete slavné (a dokonce i moje oblíbené) youtubery a budete tam půl hodinky dělat šašky před kamerou, žádný zázrak z toho nevznikne. Občas tam někdo sem tam nadhodí takový suchý vtip, že mi vyschne v krku. Kameraman odvádí také naprosto příšernou práci... ""Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace"" Budu upřímný, viděl jsem pár dílů a ještě nenastala jediná "komická" situace, při níž by se mi aspoň zaškubaly koutky úst. Škoda slov, co jiného bych měl dát, než odpad!? Fuj, tohle nemá v televizi co dělat! Doufám, že se co nejdřív COOL vzpamatuje a tento otřesný pořad stáhne! 0%

Naruto (2002) (seriál)

Vždycky jsem si myslel, že Naruto je pouze seriál, ve kterém se všichni mydlí, zabíjí a chovají se jako naprostí dementi. Když mi ale kamarád na podzim roku 2013 ukázal toto naprosto vynikající anime, neodolal jsem, a každý den jsem zhlédnul 10 - 15 dílů. Naprosto jsem mu propadl. Ze začátku byly animace celkem špatné, ale jejich kvalita se postupně zlepšovala. Hudba, která Naruta provází po celých 220 dílů je opravdu skvělá. Naruto je opravdu nádherné anime s ještě krásnějším příběhem :').

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Moje srdcovka. Úžasné souboje, v drtivé většině dílů výborná grafika a hudba je také skvělá. vás dokáže rozesmát, ale i rozbrečet. Příběh je naprosto skvělý a moc se mi líbí, jak se Naruto stále zdokonaluje a vylepšuje své techniky, až se nakonec stane excelentním ninjou. Akorát mě štvou v poslední době už celkem časté fillery, ale co už...

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tento seriál je naprosto dokonalý a myslím, že žádný další animovaný seriál ho už nikdy nepřekoná. Obsahuje vše, co by každý správný seriál měl mít - geniální humor, vlastní "styl", skvělou animaci a tak dále a tak dále... :) Tento seriál mě provázel celým mým dětstvím. Český dabing tohoto seriálu se mi hrozně líbí, navíc podle samotného Groeninga je jeden z nejlepších na světě, a já si to myslím také. Americký (anglický) dabing je příšerný... Pro tento seriál (s českým dabingem) nemohu volit nic jiného než pět hvězd. Dokonalá záležitost.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Celý seriál je výborně natočen ze všech úhlů pohledu a mimojiné je dokonale vtipný. Všichni obsazení herci předvádějí naprosto skvělé herecké výkony. Je to skvělý seriál na odreagování a zasmání se. Seriál má také velmi dobrý scénář (příběh) a jak jsem již zmiňoval, tak humor mu rozhodně nechybí. V tomto sériálu velmi často vznikají různé zápletky, z nichž poté vyjdou velmi komické situace, což mi přijde naprosto geniální. Každá série je lepší a lepší - vtipnější a vtipnější, mezilidské vztahy a pouta každou sérií sílí... Děj se skvěle postupně vyvíjí... Dokonalé z každé stránky.