Cruella (2021)

Wow. Disney vzal asi nejabsurdnější postavu pro vlastní film ze svého universa a udělal z toho naprostou pecku. Kéž by takhle přistupoval ke každé své aktuální novince. Tohle bylo hodně dobrý!

Dexter - Nová krev (2021) (série)

Co dodat. Asi se dal takový konec čekat. Symbolické zakončení. Celá řada byla každopádně parádní a jsem rád, že vznikla.

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Nostalgie až za hrob. Tady nejde být objektivní. Viděl jsem ten seriál tolikrát a ještě ho tolikrát uvidim a nikdy mě neomrzí. Děkuju tvůrcům za tuhle vlnu nostalgie, bylo to super.

Rodina na baterky (2021)

Což to jde dát jiný hodnocení, když tam je mops? Ale je fakt, že to je za poslední dobu nejoriginálnější animák. Geniální.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Takhle ne. Tohle bylo ale hodně špatný, když si vezmu, že dosud to bylo hosně přitažený za vlasy, ale funkční. Tohle byla taková hodně použitá vojetina, co v autobazaru hnije a chytá rez kudy chodí. A Vin Diesel už tu působí vyloženě komicky i se svojí “family”. Nejvyšší čas se na to vykašlat….

Sebevražedný oddíl (2021)

Tohle je jízda! Syrový, přísný, neskutečně našlapaný a nekompromisní. Hlášky lítají vzduchem jak samopal, krev stříká do všech stran. Člověk se skoro diví, že v dnešní korektní době něco takového vůbec vzniklo. Díky bohu za to a jen tak dál!

See - Sladké sny (2021) (epizoda)

Ale jo. Závěr velmi povedený, to se musí nechat. Hlavně bitva byla zážitek. A vypadá to, že další řada má taky slušně otevřená vrata.

Sex/Život (2021) (seriál)

Seriál o nadržený štětině, co neví, co chce a neváží si toho, že všechno okolo ní je moc v klidu, tak se rozhodne zničit životy všem okolo. Ježiši, jsem mírumilovnej člověk, ale hlavní “hrdince” jsem měl chuť tolikrát rozbít hlavu o zeď, že to neni ani pravda. Hlavně, že tam všichni jebou jak nadržený králíci, ostatně to je tak jediná věc, za kterou se dá dát ta jedna hvězda…

Ted Lasso - Série 2 (2021) (série)

Ted Lasso ani v druhé sérii neztratil nic z toho, co měla ta první. Naopak, plno postav dozrálo a vybarvilo se. Nezbývá než se těšit na tu další, potenciál má tento seriál stále obrovský.

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Ta chemie mezi Reynoldsem a Jacksonem by vydala na celou sérii a stejně by to neomrzelo. :D K tomu naprosto rázná, přisprostlá Selma, hodně slizce vypadající záporák Banderas a o příjemný večer je postaráno. V tomhle případě možná nejsem úplně objektivní, ale dobré hlášky se slušně promakanou akcí mi prostě stačí. Kor po tom dlouhém absťáku slušně vyhlížející popcornovek. Nezbývá než si na závěr zvolat Motherfuckers a kliknout na pět hvězd.