Sebevražedný oddíl (2021)

v dobe covidovo-serialovej sa stale este najde priestor na dobry film. to je dobre.

Ash vs Evil Dead - Tales from the Rift (2018) (epizoda)

trochu mi unikol zmysel sebevrazednych akcii v podani kelly a typka, co vliezol do "tunela", ale tu si asi treba uzivat masaker a nie absenciu logiky v konani podaktorych protagonistov.

Black Widow (2021)

v podstate to bolo cosi ako sex v meste. len s akciou a bez sexu. slepacie dialogy miestami privolavali tuzbu po kome. uz som cakal, kedy sa tema zvrtne na kabelky, lesky na pery a laky na nechty. co vlastne ani neslo, kedze film tocila uvedomela feministicka reziserka a v takom emancipovane zeny nepotrebuju holt ani len maternicu. pribeh v celku picovina, zaporak random evil guy. co chlap, to bud zmrd alebo na smiech. hodnotenie by slo o dost nizsie, nebyt sympatickych hereckych vykonov a kvalitnej volby hercov. bez nich by bola black widow instantna ceckova sracka. tri hviezdicky s odrenymi usami a respektom k scarlett a marvelu.

Loki - Lamentis (2021) (epizoda)

vsetko je v podstate ok az na jednu drobnost. chemia medzi loki 1 a loki 2 neexistuje. ani nemoze, aj keby sa dialo cokolvek a napatie by trhalo zily. dejova zapletka s vlastnym alter egom je cosi ako masturbacia pred zrkadlom, ked sa po vyvrcholeni spytate sameho seba, ci ste boli dobri.

Loki - Velké poslání (2021) (epizoda)

chcel som tomu dat 5 hviezd, lebo je to ozaj dobre - uzasny tom, skvele dialogy, sympaticka zapletka... ale prezradenie hlavneho zaporaka hned v uvode je tak strasne na picu.

Flintstoneovi (1960) (seriál)

tiez mi tento serial nesadol. iritoval ma od detstva.