Quantum of Solace (2008)

Nemůžu si pomoct, ale Bond už je pasé jako klobouky. Neustále stejný klišé klaďas, klišé záporňák, klišé zápletka, klišé výbuchy a klišé auta. Navíc Daniel Craig není vůbec typ šarmantního Bonda. Je to prostě ztráta času a peněz.

G. I. Joe (2009)

Totální sračka. Nebýt toho, že se to natáčelo před naší kolejí a před oknem mi skákaly několik metrů do vzduchu auta, tak by to byl Odpad!. Je až neskutečné kam to zachází. Takovejch peněz a energie to muselo stát a výsledek je supersračka. Chce se mi z toho až brečet jak je to hrozný. Je to nejspíš pro malý kluky mladší deseti let, ale asi bych to svýmu dítěti nekoupil.

500 dní se Summer (2009)

Film ničím neosloví. Nemá prakticky žádný děj a žádnou myšlenku. Tu * si zaslouží pouze za obsazení Josepha Gordon - Levitta, který aspiruje na jednoho z nejlepších herců současnosti. Netuším, čím si toto dílo zasloužilo tak vysoké hodnocení, ale já ani nebyl schopen se na to pořádně dodívat. Celý příběh je postaven na zcela zcestném uvažování hlavní hrdinky (Zooe), které by se dalo nazvat jako "romantické scifi". Je to smutné, ale tento film jasně dává najevo, že američtí scénáristi tohoto žánru už skutečně nemají co psát.

Vyproštění 2 (2023) odpad!

Ten scenar snad napsalo nejaky dite v prvni tride. Slaboducha zapletka, predvidatelna od zacatku do konce, slepenec nejhorsich klise, digibordel, reklama na nemecky auta pro mafiany. Nepamatuju si, kdy me nejakej film takle iritoval naposledy.. jo vlastne Gray Man. Russo = zaruka ze to nechci videt.

Největší flám s Jiřinou Bohdalovou (2021) (pořad) odpad!

Krvacely mi oci i usi, ale musel jsem to ze slusnosti dokoukat do konce. Nechapu jak se muzou ti "umelci" na sebe rano podivat do zrcadla. A taky nechapu jak je mozne, ze tuto hruzu platime z poplatku za televizi.

Jack Reacher: Nevracej se (2016) odpad!

Človek by cekal akcni film a ono to bylo rodinne drama. Lituju casu, kterej jsem tim stravil. Ptakovina nejvetsi.

Blízko od sebe (2013) odpad!

Můžete čas strávený u tohoho filmu vzít a strávit ho třeba pozorováním zvětrávání kamene. Stejný zážitek.

Taking Off (1971) odpad!

Já nevím, viděli jsme to samé? Po prvních 30 minutách bylo utrpení tak nesnesitelné, že už to prostě dál nešlo.

Temný rytíř povstal (2012) odpad!

Nemůžu uvěřit, že jsem tomu věnoval 164 minut svýho života. Větší, dražší a nataženější slátaninu jsem snad ještě neviděl. Kopec klišé monologů, žádná myšlenka, trapné efekty, směšné davové scény... Jo a můžete mi někdo vysvětlit, jak se dostal z té díry do Gothamu? Hvězdnou Bránou?