• Thriller

Monstrpavouk (2013)

Není to můj šálek kávy,jelikož bych ji asi nedopil a ani nevím,pro koho to je natočené.

Pavouci (2013)

Ne a ne,prostě dobrý horror s pavouky se stále nedaří natočít.

Devil (2001)

Dobře rozehraný snímek který mě velmi překvapil svou syrovou gradací a pocitem,že si ho promítnu určitě minimálně jednou s lahvinkou červeného vínka.

Vyvrženci pekla (2005)

Vyvrženci jsou dokonalým feelingem sedmdesátých let a technicky velmi vydaření..Příběh v podstatě kopíruje další pecku Natural Born Killers.Jednou z velkých předností filmu je perfektní výběr a sehranost herců,kteří mají velký potenciál táhnout celý film.Díky výborné kameře jsou detaily prostřelených hlav z bezprostřední blízkosti dostatečně reálné a sugestivní.Gore tentokrát Robi stáhl na minimum,zato preferuje silnější brutalitu a vyzívavost tohoto snímku.Opravdu velký zážitek.

Thanatomorphose (2012)

Líbivý filmeček,sice skoro němý,ale opravdu je cítit ta beznaděj a posléze už oddanost blížícího se konce rozkladu těla za živa,.

Flowers (2015)

Čekal jsem mnohem vice,po pravdě řečeno nic zábavného jsem na tom neviděl,gore scény byly slabé,jakési nedotažené a cítil jsem že se nudím.No nic.seženu si opravdové tvrdé GORE.

Viděl jsem ďábla (2010)

Po dlouhé době velmi dobrý horror a dost dobře uvěřitelný,sice stopáž dlouhá,ale nikoliv nudná.Film prostě výborně frčí až do konce a to je fajn.

Casino (1995)

Precizně odvedená a čistá práce.Opravdu Mr.Scorsese klobouk dolů.Je to perla mezi gangsterskými filmy.Není co dodat.

Lidská torpéda (1968)

Nudný film,příliž hodně mluvení o principech,o strategii sebevlastenectví,spíše mě to připadalo jako technický dokument.

Lidská skvrna (2003)

Od Roberta Bentona bych čekal dramatičtější děj už kvůli hereckým hvězdám,které měl k dispozici,.i když film zachází místama do nudné šedi,film není špatný,ale komorní ráz nezapře.