• Romantický

#martyisdead (2019) (seriál)

Ideální záležitost na binge watching. Chytí vás a nepustí. Je tu zároveň prostor pro vlastní názor, i podezření, které se upřímně díl od dílů mění - a to byl zřejmě záměr. Hlavně nikdy není nic, jak se na první pohled zdá.

Promlčeno (2022)

Na tento film jsem se velmi těšila. Film neměl jednoduchou cestu ke zrodu, o to víc jsem byla zvědavá a nedočkavá. Paradoxně jsem po zveřejnění hned neběžela film zhlédnout, ale počkala jsem si na vhodný okamžik, abych mohla film, jak se říká, prožít. To se také stalo. Film mě pohltil, atmosféra byla jako mlha, přes kterou jsem se pomalu dostávala k viditelným místům. Nebudu lhát. Konec jsem čekala jiný. Úplné vyvrcholení, kdy jsem doufala v dopadení padoucha, mě nechalo frustrovanou. I tak dávám 4.5*

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Pokud nebude pokračování, snížím na hvězd čtyři. Tohle prostě potřebuje další řadu, a pokud o tom Česká televize nebude uvažovat, zřídím petici. Děkuji.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Možná jsem byla při sledování filmu ve správnou dobu na správném místě, ale ten film mi přímo sedl do nálady, kterou jsem právě v daný okamžik měla. Proto, možná neobjektivně, pět hvězdiček.

Vánoce u našich (2019) (seriál)

Prosím, více takových seriálu. Po dlouhé době, jsem se opět nemohla dočkat druhé řady u nějakého seriálu. A světe div se, druhá řada si drží standard z první části.

Jižní Korea: Úspěch za každou cenu (2016) (TV film)

Některé názory zde nechápu. Jediná část, co mě zasáhla byla, kdy důchodci nemají dost peněz. Což je bohužel problém více kapitalistických zemí. Některé věci bychom si ale měli z Jižní Koreje vzít, třeba respekt a úctu ke starším lidem. Jejich pracovní morálka může přijít někomu z nás přehnaná, ale je to prostě jejich nátura. Zároveň se umí bavit, pokud Vás nadřízený pozve na drink, zejména na SOJU, nelze odmítnout. Býť byste odešel po pěti minutách. Pro turistu je to dobrá destinace, krásná krajina, památky, jídlo a lidé jsou milí.