Frontline - Pro Samu (2019) (epizoda)

Dokument sám o sebe jeplný autentickosti,no nepáčila sa mi jednostranná propaganda,FSA sa za 2 roky zmenili na ISIS a ľudia zasa začali žiadať príchod Sýrskej armády Dokument hrá na city menej zainteresovaným ľudom a o revolúcii hovorí len pozitíva ikeď v tomto konflikte mala revolúcia negatív ďaleko viac. Cieľová skupina snímku je západná vypláchnutá spoločnosť ✌️

Alex Strangelove (2018)

Iba jeden z tých Netflix filmov ktoré už nechcem nikdy vidieť.

Já, Simon (2018)

Ako herec by som sa na toto nahovoriť nedal, myslím že je to jeden z filmov ktoré sa s vami vlečú celú hereckú kariéru. A po filme everything,everything už vôbec nie. Inak ma zaujali všetky postavi, vcelku dobrý Kasting

Půlnoční láska (2018)

Na film som narazil čisto náhodne no neľutujem. Je to môj prvý film s Bellou Thorne a zatial prijemné prekvapenie Mal by som prestať pozerať takéto filmy...alebo aj nie

Tiché místo (2018)

Po dlhej dobe konečne horor i keď viac menej sci-fi ktorý ma chytil od začiatku až do konca. Kasting zapadol do scenára a prepracovaného prostredia takže dúfam v nejaké pokračovanie.

Coco (2017)

Nemôžem uveriť tomu čo som prave videl Coco v španielskom dabingu❤♥❤♥❤ moje crdce horí a chcem sa mi hrať na gitare krásnejšiu rozprávku už v živote neuvidím 😂😭😭😭😭

Chůva na zabití (2017)

Tento film je záležitosť vkusu niekto mu dá päť iní zas nula ja dávam tri a jednu len pre Bellu Thorne.

Leatherface - zrození (2017)

Škoda mal som veľké očakávania no toto bola nuda. Na budúce nech sa radšej držia pôvodného príbehu.

Logan: Wolverine (2017)

Tak a Wolverine to má za sebou... ale nechal nám tu roztomilú no zato krvilačnú dcéru ktorá bola v niektorých prípadoch lepšia ako Logan v najlepšej forme. Perfektné

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Wow neskutočné aké pocity vo mne zanechal ten film a tá maska...Talentovaný Jacob Trembley a milá Izzabela Vidovic no proste *****