X-Men: Dark Phoenix (2019)

O hodně velký kus lepší vizuelně i dějově než Apocalipse. Příjemné efekty. Citlivě doplněno o dobrou hudbu, vedle sesterských Avengers je to však pořád trochu 'second class'.

Ledové království II (2019)

Za mne top of the pop. Těšila jsem se na to víc jak moje děti. Dojemné, mystické s nápadem na epic journey. Za mě F1 + F 2 to nejlepší od Disney. Konec se trochu nabízel,.ale o tom přeci pohádky jsou.

Watchmen - Je léto a dochází nám led (2019) (epizoda)

Věřím, že se to ještě rozzáří. Trochu těžkopádný začátek a změť informací, však jádro stojí za to. Viděli jsme soví vznášedlo z originálu, rohrschachovu masku i klasický barevný podpis.

Úniková hra (2019)

Věřím, že nejsem jediná, kdo to vidí jako spojení Saw a Kostky 😏 není to úplně zlé, trochu prvoplánové, nicméně obsazení charismatické 👍

Nenávist, kterou jsi probudil (2018)

Poselství 2Paca prostupuje celý film, jeho tvorba byla o pravdě a dodnes inspiruje milióny černých po celém světě. Otázka bílých a černých je v podstatě neřešitelná, protože bílý se snaží napodobovat styl černých, nosí stejné vychytávky, mluví slangem, černí zas nepustí bílé mezi sebe, začarovaný kruh, ze kterého vychází tenhle skvělý námět. I sám 2Pac zemřel kulkou konkurenčního rapera. A pak musím zmínit mladého Smitha v roli Khalila, ten byl prostě fakt krásný a herec má před sebou velkou budoucnost.

Vdovy (2018)

Dávám 4 díky Neesonovi a Rodrigese, oba mí oblíbení.

Ke stolu, děti! (2013) (seriál)

Přiznám se. jsou tam věci, které ani dospělý neví 😍