Pátý element (1997)

Leeloo Minai Lekatariba Laminatcha Ekbat De Sabat

Diktátor (2012)

5,4,3,2,1 Aladeen .porod aladeen. romantická 10minutovka aladeen. celkově aladeen od začátku do konce. kdo je to ten aladdin ?

Přednosta (2003)

protože p.stanislaus to napsal velmi pěkně dodám jen - kdo by to byl řekl do toho lannistera že bude tak dobrej.

Czech Made Man (2011)

první poctivý český film o myšlení, tváři a "velikosti" původu české hospodářské a politické elity...smotané do příběhu jednoho frajera. protože frajeři to maj vošéfovaný, vole. jo a naprosto úžasnej jan budař. pro mě na oskara. ( malýho, českýho). neodpustím si poznámku že text distributora opět nepřekvapil.hlavně svým překvapením, kterým mě překvapil.opět jsem se lekl že jsem na jiným filmu a tentokrát i v jiné zemi.

Prorok (2009)

filmařské řemeslo docela slušné, ale proboha proč točit něco takového?o čem to je nevím a o kom, taky ne. možná o pokřivené společnosti která bezcitným tupým vrahům místo pravidel dává odměnou byt,stravu, nějaký hulení proti nudě v telce a pár lokajů v uniformách. z čehož plyne - čím větší hajzl tím lepší život.velmi dobře natočeno. ale kvůli tomu nemusím do kina.mám 20 tisíc podobných sousedů.

Rumový deník (2011)

ano, nudné téma, nudní herci, nudnej film.o rumu? říkám si proč se dobrovolně nudím a nemůžu přestat.navíc už sem to snad viděl nebo co.a pak jsem si uvědomil úhel pohledu, kterým je film vyprávěn tak, že ho musím přijmout chci li vnímat děj. je to pohled ze dna flašky když už si člověk nelže že vyleze.tak reálný až jsem se lekl jestli jsem fakt vylezl..:-)

SLC Punk! (1998) odpad!

velmi tvrdých 15 minut.dýl to opravdu nejde.

Vrtěti ženou (2011)

napsáno už o tomto filmu bylo snad vše tak snad jen jediné - je to děsná prdel. díky autorům, kteří podobná slova nahradili, laskavostí a milým humorem.příznivce hollynováckého humoru asi nepobaví.

Iron Maiden: En Vivo (2012) (koncert)

trochu lepší atmoška, hodně lepší zvuk (než loni v praze) a velmi dobře udělaná placka. radost očím, nebíčko uším. (alespoň těm metalovým). měli by si v tý jihoamerice postavit větší stadion - kdyby tam náhodou přijeli kabáti : - )).

Buď v klidu (2005)

partička skvělých herců se předhání kdo si udělá větší srandu sám ze sebe na slepenci hollywoodských klišé. kdo je "v klidu" pobaví se také.