LEGO® Ninjago® film (2017)

55% - komentář 20ti slovy: "Klasický" lego film, který je závislý na hláškách a "lego situacích". Zápletka, roboti a nindžové mě už tak nebavili. Hvězda za kočičku!

Lesní rituál (2017)

70% - komentář 20ti slovy: Svítit baterkou v lese, je teda horší, než jít po tmě :D Supr atmosféra a beznaděj z "nekonečného" lesa. Škoda toho "nedotaženého" konce. +++ SPOILER 20ti slovy: 4 kámoši se jdou projít po horách a cestu si zkráti přes les, kde číha "monstrum" bůh a "sekta". Mno...přežije jenom jeden kámoš.

Liga spravedlnosti (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Něco jako vtip, kdy do hospody vejde rabín, blondýna, pepek námořník a hurvínek. Plusy: Superman vs Flash, úvodní intro a trošku Rybomen.

Listopadoví vrazi (2017)

30% - komentář 20ti slovy: No hovadina. "Vyšetřování" mi bylo u prdele a...a tím to vlastně končí. Nebýt té "romantiky" tak to má jenom 40 minut. Hvězda za Chloe.

Loganovi parťáci (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Jeeej, takový nářez to mohl být, skvělé postavy s potenciálem a příběh, ale takové utahané a to vše shazovalo provedení loupeže s miliardou náhod.

Logan: Wolverine (2017)

70% - komentář 20ti slovy: Dějově bohužel slabé a dlouhé, ale mírně nadhodnocuji z důvodů srdcervoucích emocí, nostalgie a rozloučení s Wolverinem. Malá holka byla famózní!

Loupež ve velkém stylu (2017)

65% - komentář 20ti slovy: "Dannyho parťáci" po 30ti letech. Pomalejší, unavenější, ale přesto s noblesou. Taková pohodová komedie s "důchodcovskými" vtipky (jak malé děti) na nedělní odpoledne.

Madam služebná (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Služebná si hrála na dámu a do toho vztahové pletky. Ani vtipné, ani drama, vlastně vůbec nevím proč to vzniklo.

Mamka a taťka (2017)

45% - komentář 20ti slovy: "Zábavné šílenství"...chápu...ale zabíjení vlastních dětí, má být kur*a mrazivé a kulervoucí drama a né to proložit "vtipem". A konec-nekonec mě nasral.

Manželka a manžel (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Svěží a hlavně výborně obsazená komedie. Nikde se "trapně" netlačilo na pilu a denní problémy "ženomuže" výborně zobrazené. Škoda slabšího děje.