USS Indianapolis: Boj o přežití (2016)

30% - komentář 20ti slovy: Čekal jsem válečný film, atomovky, boj o přežití, akci a napětí...a já to prozíval. Ukecaný, podprůměrný TV film se žraloky. Souhlas s "dezert" a "sedm.1"

V domě (2016)

65% - komentář 20ti slovy: Není to sice nějaký originál, ale napětí, mrazení v zádech a gradace atmosféry bylo výborné. Jeden z těch, kdy se pak doma cítíte nepříjemně.

Ve jménu Krista (2016)

70% - komentář 20ti slovy: Ikdyž uctívám pouze jednoho boha a tím je Radegast, tak tohle bylo opravdu dobře "životopisně-dokumentarsky" natočeno. Trošku více ukecané.

Ve jménu krve (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Zlobivá dcerka přišla udělat ještě větší bordel do života tatínkovi a protože tatínek je Gibson, tak to bylo fajnéé, ale "obyčejné".

Velká čínská zeď (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Výbornou vizuální část, spolu s velkolepou čínskou armádou a bojovými scénami srážel dementní průběh děje, rádoby zápletky a nelogické scény a chování.

Viking (2016)

30% - komentář 20ti slovy: "Chaoticky" odvýpravěné a často jsem se neorientoval, kdo je kdo a co kdo proč dělá. Ale bitvy a celkový vizuál na vysoké úrovní.

Vlak do Pusanu (2016)

60% - komentář 20ti slovy: Bál jsem se kombinace korejského "herectví" a zombie, ale byl jsem překvapen. Nebýt jednotvárnosti a zbytečné délky, tak hodnotím líp.

Vlci za dveřmi (2016)

20% - komentář 20ti slovy: Dvaceti procenty hodnotím krátkou délku, prvních 5 minut v domě "důchodců" a posledních 5 minut skutečných záběru z vyšetřování. Zbytek absolutní srajda!

Volání netvora: Příběh života (2016)

45% - komentář 20ti slovy: Dobrá myšlenka s pěkným vizuálem, ale bohužel jsem až moc často zíval. Pointa netvora s "nějakými" rádoby příběhy šla kolem mě.

Volyň (2016)

40% - komentář 20ti slovy: Začátek zbytečný, další hodina míň zbytečná a posledních 40 minut "životní peklo". "Dynamický" střih mi nesedl a často jsem se v ději ztrácel.