KatanaCZ

okres Plzeň
neobjevený malíř

• 24.8.2007  18:25
    Flákači (2001)

Průměrná gangsterka s mnoha dialogy, kterých je u podobných filmů vždy plný pytel. Film nijak extra nepobaví ani neurazí.

• 24.8.2007  06:41

Na tehdejší poměry budiž.....dnes, pche......

• 22.8.2007  15:18

Po shlédnutí prvních pár minut jsem si říkal, co to sakra je? Naštěstí film průběžně nabírá na síle a na konec je z toho velice sympatický snímek, který má sice své chyby, ale dostatečně pobaví.

• 21.8.2007  17:38

WOW! Oldman je prostě herec, to se musí nechat.

• 21.8.2007  17:23

Nikdo nechce být sám, káždý potřebuje přátele.....abychom je získali, děláme mnohokrát věci, které jsou nám naprosto cizí, hlavně se jim co nejvíce přiblížit a přizpůsobit.....důležité je však zůstat sám sebou!

• 21.8.2007  16:55
    Spin (2002)

Opravdu unikátní kousek mezi krátké filmy, opravdu dobrá obsahová i vizuální stránka.

• 21.8.2007  00:50

Naprostá klasika, tento díl má v paměti snad každý.

• 19.8.2007  03:39

Pro mne jeden z nejlepších animáků, které jsem zatím viděl. A to hlavně díky nápaditému a velice originálnímu příběhu.

• 17.8.2007  01:33
    Populární mechanika pro děti (TV seriál) (1997)

Vždy jsem si při sledování tohoto seriálu říkal, že Elisha bude jednou kus....měl jsem pravdu, to je jedna hvězdička. Poprvé jsem zde viděl Todda Mc Farlana, tvůrce Spawna atd - druhá hvězda. A třetí za pár dobrých dílů.

• 17.8.2007  01:28
    Vyšperkuj mi káru (TV pořad) (2004)

Líbí se mi ten nápad. Toď vše.

• 16.8.2007  22:40

Kiss mám ze starších kapel asi nejraději, tento koncert je velice schopný - až na pár momentů, některé skladby už né a né vyzpívat, to mě trochu zasmušilo, ale i tak jsou super.

• 14.8.2007  02:49

David Hasselhoff mě dostal, to jsem opravdu nečekal!

• 14.8.2007  00:34

Propadák, ty 2 hvězdy jen za Jessicu Biel a pár dobrých nápadů - bohužel opravdu jen pár.

• 13.8.2007  03:31
    Návnada (2004)

Naprostý souhlas se Slaavem. Je to sice ptákovina, ale hezky se na to kouká.

• 11.8.2007  18:14
    Divočina (2006)

že je to kopie Madagascaru...to nevadí, hlavní je, že jsem se bavil. Animace je opravdu propracovaná a poutavá, skvěle se na to kouká, naprostá oddychovka.

• 11.8.2007  16:56
    Afro Samurai (TV seriál) (2007)

Naprosto ojedinělá podívaná, skvělý příběh, hudební doprovod.

• 10.8.2007  18:55

Naprosto souhlasím s t_gonem. Je to film čistě na odpočinek, vypnout = bavit se. Přesto jsem rád, že to dopadlo takhle, čekäl jsem opravdu hrozný film.

• 8.8.2007  18:20

čekal jsem opravdu výbornou komedii, ale nijak mě to neoslovilo, škoda. Slabší střed.

• 3.8.2007  03:58

Dlouho, předlouho jsem se rozhodoval jestli 3 nebo 4 hvězdičky - no, oproti rvnímu dílu film poněkud ztrácí na kvalitě, ale některé pasáže jsou více než dobré, děj nenudí, akce slušná, vizuální stránka některých scén opravdu pikantní. Nakonec se jen tak tak přikláním ke 4.

• 29.7.2007  04:20
    Chci to! (2007)

Jak píše anderson - v podstatě trochu překopaný film Péčko pro začátečníky. Kupodivu je tento film však o poznání lepší (alespoň pro mě) - dobře jsem se pobavil. Sice to není úplně na 4 hvězdy, ale co, je to sranda.

• 19.7.2007  01:29

Dle mého názoru hodně vydařený snímek. Skvěle jsem se pobavil, vizuální stránka je (alespoň pro mne) naprosto dokonalá, jsem rád, že to není další Doba ledová a jí podobné animáky. Děj samotný se mi také velice líbil, je pravda, že některé prvky dějové linie jsme viděli už i jinde, ale nikoli v takto skvěle ušitém kabátě.

• 16.7.2007  04:54

Tak tenhle film je opravdu naprostá kravina, v zásadě jen jakási reklama na hru, ale má několik plus - nenudí, hezky se na něho kouká (z několika hezkých důvodů) a efekty jsou (alespoň pro mne) opravdu dobře zmáknuté. Dobré souboje, slušná řežba.

• 16.7.2007  02:42
    Captivity (2007)

Čekal jsem víc než jen klasické béčko....marně. Není třeba nijak natahovat komentář, obyčejný film na jedno shlédnutí, místy nuda. Za film 2 hvězdičky a za Elishu 1.

• 13.7.2007  21:29

Velice poutavý snímek, nikdy bych neřekl, že mě může film podobného rázu dostat. Zajímavý a originální příběh.

• 13.7.2007  03:08
    Jack Black: Spider-Man (TV film) (2002)

Black je prostě super!

• 13.7.2007  02:56

Ajajajajaj. Čekal jsem rozhodně vc, ne o moc, ale přeci jen. Po většinu času snímek oplývá nudou a zase jen nudou a bohužel ani akční sekvence nejsou chytlavé. Ale Najde se pár světlých míst a je to přeci jen komixová adaptace, což je pro mě plus, dal bych tak 2.5 hvězdičky, ale přikloním se ke 3, tak hrozné to zase není.

• 11.7.2007  23:56

WOW! Pokračování ve velkém stylu. Slovo "akce" (tím myslím opravdovou akci) zaznělo při natáčení jistě hodněkrát. Na tento film se vyplatí zajít do kina.

• 10.7.2007  04:07

Páni....a já myslel, že už to takhle natočit ani nejde! Po dlouhé době horor, který "má" vše, co má správný horor mít. Je sice pravda, že k dokonalosti by bylo třeba tu a tam něco ubrat-přidat a pozměnit, ale atmosféra je po 3/4 filmu na jedničku, děj také není zlý a ten závěr.....

• 2.7.2007  02:50

KONEČNĚ!!!!!! Konečně film, který má šťávu. Po přečtení zdejších komentářů jsem čekal nějakou kravinu, ale opak je pravdou. Jsem rád, že se po dlouhé době na svět dostal film alá Barbar Conan. ZeldaZ tu píše cosi o nestylových zbraních, tažných koních místo poníků atd - KOHO TO ZAJÍMÁ! TOHLE NENÍ DOKUMENTÁRNÍ FILM! Efekty jsou na jedničku, výkon Karla Urbana rovněž, děj je přesně podle mého gusta a souboje jsou sice trochu chaotické, ale to vůbec není na škodu, naopak nutí člověka více se soustředi a podtrhuje to zběsilost jež při boji panuje. Absolutně nechápu, jak může někdo říci, že se nudil od začátku až do konce. Opět se potvrdilo to, co v poslední době slýchávám od lidí čím dál častěji: "Ty chodíš na csfd? Tam já nechodim, je to tam samej .....". Nechci nikoho urážet, ale už je to opravdu na pováženou. Chápu, že se každému líbí něco jiného, ale hledat na každém snímku BŮH VÍ CO, nenajít a zakopat film díky svému hodnocení do hlubin zapomnění je opravdu bezva, jen tak dál. Hlavně, že jakákoli kravina natočená poslední dobou v ČR sklízí od většiny zde registrovaných obrovské ovace! Dal bych 4 hvězdičky, ale je třeba filmu trochu pomoct a doufat, že hodnocení neklesne natolik, že odradí ty, kteří jej dosud neviděli. Takže 5 hvězdiček.

• 22.6.2007  20:30

Zajímavý snímek s naprosto uhozeným dějem, spoustou komických situací, originálním příběhem. Dobře jsem se pobavil.