Dostaňte agenta Smarta (2008)

Průměrná podívaná, kterou si hned tak znovu nepustíte. Neurazí - nenadchne

Rallye smrti (2008)

Jo, tak tohle mohu, mohu to dokonce vidět i několikrát, což se mi už hodně dlouho u žádného filmu nestalo. Přiměřená dávka akce, adrenalinu, prostě paráda. Film působí místy dojmem béčka - tím lépe!

Zprávy TV Onion (2008)

Spousta zajímavých nápadů, některé opravdu hodně originální, jiné nudné, trapné.

Temný rytíř (2008)

Uprímně jsem se rozmýšlel, jestli dám 4 nebo 5 hvězd. Podle ohlasů jsem čekal, že z nového Batmana padnu doslova na prdel, ale zas tak horké to nebylo. Ale přece jen dám 5 kvůli celkovému dojmu, výborným hereckým výkonům a určité dávce nostalgie.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Až příliš romantické na film podobného rázu, díky tomu pak film ztrácí na tempu a tím pádem i na zábavnosti. Ale i tak se na to celkem dobře kouká, bohužel jednou stačí.

Pekelná jízda (2008)

Mám rád Tarantina, Madsena, svět motorkářů, podobnou tematiku, ale tohle působí až moc nezávisle. V zásadě se tu neděje nic, jen se sem tam přejede někam s mašinama, zastřelí se pár lidí a tím to končí. Na tenhle film si za chvíli ani nevzpomenu.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

V celku zklamání. Čekal jsem velkolepý dobrodružný snímek a ono prd, vše vypadá tak nějak uměle, příběh poměrně nudný, žádné extra srandovní momenty a nejvíc mě naštvalo, že postava Ricka O´Connella už není tak úplně hlavní a ztrácí se v davu.

VALL-I (2008)

Hezky zpracované co do grafické stránky, příběh také není k zahození, ale smál jsem se pouze u momentů, které všechny obsahoval trailer, nebýt to až tak smutné, dal bych 5.

Všichni milují Mandy Lane (2006)

Naprosto standardní teenagerský horor, který vybočuje snad jen opravdu nejméně děsivým záporákem jakého jsem kdy v hororu viděl. Pokud hledáte něco u čeho se budete bát, lekat....pusťte si raději něco jiného.

Hancock (2008)

Zábavu, zábavu a zase jen zábavu, nic víc jsem nechtěl, nic víc jsem nečekal. Jsem spokojený, pro mě velice dobře zvládnutý film.