Mechanik (2004)

Ponurá morbidní atmosvéra, skvělý výkon Balea, dost dobrá doprovodná hudba. Akorát nechápu kde vzal takové tělo pro tuhle roly a jak dlouho mu trvalo než se dostal s jeho hmotností asi snad na 50kg.

Zákon ulice (2007)

Jako velký fanda Seagalových filmů musím říst, že po velkém fiasku ve snímku Attack force se nám Steaven zase vrací v celé jeho kráse. Fakt slušný akční film s prvky aikida jak to od Stevena známe už z dřívějška.

Spalovač mrtvol (1968)

Morbidní ponurá atmosféra, neskutečně perfektní dialogy Rudolfa Hrušinského, nejskvělejší hrecký výkon co jsme kdy viděl, co víc k tomu dodat

Vratné lahve (2007)

Výborná oddychovka na nedělní odpoledne, typický svěrákovský humor. Fakt jsem se bavil...dávám 90%, to se musí vidět.

3-iron (2004)

Tenhle film se mě hrozně těžko hodnotí, jelikož co se týče námětu tak super, ale co se týče zpracování, tak katastrofická nuda. V první hodině filmu je to až neúnosné a vypadá to spíše jako němí film. Čím víc se film chýlil ke konci tak mě začal trochu bavit, ale za film jako celek dávám 30%. Jinak ostřelování lidí golfovím míčkem jsemi ještě neviděl a celkem zajímavé, asi to fakt musí bolet..

Babel (2006)

Fakt slušný film, co se týče hereckých výkonů. Brad Pitt mě snad Nikdy nezklamal. Ale ta japonka měla fakt skočit.

Next (2007)

Ze začátku filmu to vypadalo na dost dobry trhák, ale postupem filmu režisér nedodržel zpočátku dané pravidla, co se týče Nicolasových vizí do budoucnosti, a málem se z toho stala fraška. Herecký výkon Nicolase ale film docela zachráni. Tak dávám 65%.l

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Jak jsem napsal už u Planety Teror, tahle polovina Grindhouse je ta co si zaslouží veškeré ovace. Dokonalé Tarantinovy dialogy v podání partičky sjetých slečen a pak následující propracovaná honička na ostří nože s americkými bouráky, je to, co tomu dodá fakt šťávu. A konečné pohlavkování zakončené vítězným výskokem děvčat opravdu nemá chybu. Jen tak dál Quentine, opět si mne nezklamal. Dávám 95%, neb jak se říká: nikdo není dokonalý...o:)

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Mno musím souhlasit s některými předchozími komentáři v tom, že je dobře, jelikož se film rozdělil na dvě části, poněvadž Rodrguezův Planet Terror nesahá Tarantinovému Death proofu ani po pás. Je to celkem originálně natočený snímek s přemírou krvavých cákanců z každého kontaktu souboje, ale dějově je to strašná nuda. Soráč Robi, víc jak na 50% to tentokrát nebude.

Hrdinové (2006) (seriál)

No tak jsem viděl začátek druhé série a dost mě první díly zklamaly. Stává se z Heroes podobná laciná fraška jako je např. seriál Hercules a nebo Xena??