Jednoduchý plán (1998)

Nazorná ukázka toho, čeho je schopen člověk pro peníze.

Fanoušci (2009)

U některých scén jsem se jak se říka za břicho popadal, jinak velmi průměrná americká komedie

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Výborný příběh, Pitt mě opět nezklamal, super masky. Akorát délka filmu mě celkem dala zabrat. Mít film dvě hodiny, dal bych klidně 5*.

Smrtící úder (2008)

Průměrný příběh v hodně nadprůměrném hereckém podání.

Terminator Salvation (2009)

V první řadě musím říci, že film nejde srovnávat z předchozími třemi díly, je to úplně něco jiného, než na co jsme byli zvyklí od Camerona nebo Mostowa, je to válka lidí proti strojům v budoucnosti, nadupaná akcemi a efekty. Propracovanost akčních scén mě vyrazila dech, jak po vizuální, tak po zvukové stránce, mimochodem úprava úvodní znělky terminátora je minimálně zajímavá. Scéna kdy Marcus dorazí do polorozpadlého L.A. a potká T-600 mě uvedla v extázi. Jediné co bych vytkl, tak na můj vkus a představu o centru SKYNETU, tam bylo moc málo terminátorů, myslím tím funkčních, ne ty, co právě sestrojovala výrobní linka. Ale na druhou stranu to chápu z důvodu rozpočtu filmu a náročnosti scén, kterých je ve filmu až dost. Na závěr si myslím, že film si určitě zaslouží lepší hodnocení než Vzpoura Strojů.

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Mazec, mazec, mazec. Skupina, která je 30 let na výsluní a má miliony fandů po celém světě. Perfektní záběry ze zákulisí, kde je vidět, že být rokovou hvězdou takového formátu není jen kalení na večírcích, ale především o tvrdé dřině.

Krvavý Valentýn (2009) odpad!

Dějově uboze slabý horor, ve filmu jsou snad všechny klišé lekavé scény, vše předvídatelné, hrůza.

Max Payne (2008)

Co dodat, jeden z nejhorších akčních filmů co jsem kdy viděl, nemá to hlavu ani patu. Čekal jsem víc akce, Mark Wahlberg mě do role vůbec nepasoval, čekal bych spíše někoho typu Bruce Willise nebo Mela Gipsona. V porovnání s tímhle aušusem má Hitman 5 frček.

Moto GP: v zajetí rychlosti (2003)

Perfektně zpracovaný dokument, na Moto gp v brně nechybím ani jeden rok, skvělá podívaná. A to jak je v dokumentu zmínka o tom že půllitrový dvoutakt zní vedle litrového čtyřtaktu jako sekačka na trávu,je zatraceně pravda, a nepochopí to nikdo kdo to na vlastní uši neuslyší. Pokaždé když příjdu na GP a projede po trati byť jediný stroj z královské kubatury moto gp, tak mi běhá mráz po zádech. Mimochodem pro některé rýpaly: tuto sezónu měli moto gp obsah jednotně 800 kubických centimetrů. Potkávám totiž dodnes na závodech (i mimo závody) moto gp lidi, kteří si pořád myslí, že to jsou pětistovky a jsou schopni se s vámi hádat do krve,protože o žádných litrech nebo osmistovkách nikdy neslyšeli :o))).

Temný rytíř (2008)

WOW!! Zrovna jsem dorazil z kina a volám kamarádovi, jaká to byla pecka, a on mi říká" "Příští týden jdu na to taky", já mu na to: "No tak to půjdu s tebou ještě jednou." Co dodat, herecké výkony famózní, Ledger neuvěřitelný. Balea jsem si oblíbil už ve filmu Mechanik a patří pro mě poslední dobou mezi nejtalentovanější herce. Temný rytíř je ale něco víc než film, je to mistrovské dílo, od začátku má neuvěřitelný spád. Postavy jsou vypracované do puntíku, ale nejen Batman a Joker, ale i Aaron Eckart coby Dent je famozní a o Freemanovi se netřeba ani zmiňovat. Zkrátka bych dal šest hvězdiček, ale co naplat dávám alespoň 5 :oD.