Osudový dotek (2004)

Film super, děj mě vtáhl. Za mě jediná chyba a to obsazení hlavní role Ashtonem Kutcherem. A to mám tohoto herce dost rád, ale za mě je to komik a tohle byla pro něj moc vážná role. Škoda

Bohemian Rhapsody (2018)

Za mě dobrý, akorát jsem čekal, že když se píše životopisný, tak se něco dozvím, dostanu se pod kůži Fredymu a ejhle, ono tam vlastně vůbec nic nebylo. Že zemřel na pohlavní nemoc, protože šel po všem co má tep, ví i moje nenarozené děti. Takže za mě moc super udělaný vzpomínkový film a 4 hvězdy.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Bože, na co jsem to zase koukal. Efekty pěkné, ale ostatní je děs a hrůza s katastrofou. Tak za prvé ... děj je úplně o hovně, za druhé .........hlavní herec vypadá jak můj malej umachrovanej brácha, za třetí ......... napětí a dialogy mezi hlavními hrdiny jsou s prominutím vymatlané. Nechápu jak se takový potenciál může změnit v takové lejno

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Nedokoukal jsem to, nezaujalo mě to. Prostě kravina. Jedna hvězda jen za to abych to neměl na stejnou úroveň jak Ordinaci v růžové zahradě.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Moc pěkný film do kina. Plno pěkných efektů, na které se fakt pěkně dívalo. Děj filmu jakš, takš, ale ftípky kolem Sparowa byly tak nějak bez náboje. Na nelogičnost narážíte neustále, ale beru to tak, že je film dělaný i pro děcka.Nejhorší na filmu pro mě byl ale dabing hlavní hrdinky, ten mi těžce nesedl a když jsem ji musel poslouchat, byla to hrůza.

Pasažéři (2016)

Takže tady jsou to jasný 3 hvězdy a to jen díky Katniss Everdeen, která je tady neskutečně sexy.Jinak film je taková kulisa, kde není nutný ani zvuk. Spíš romanťárna než sci-fi. Děj prostě celkem nuda a dost předvídatelný.

Zimní válka (2017)

Film jsem nedokoukal, prostě mě to nebavilo.

Černá listina (2013) (seriál)

Po dvou prvních dílech mě to moc nezaujalo. Docela nuda a největší mínus za obsazení hlavní hrdinky, která mi vůbec nesedí.

Obr Dobr (2016)

Strašná nuda, nedokoukal jsem. Hlavní hrdinka mi vůbec nebyla sympatická. Strašnej Spilbergův přešlap.