Americký ninja 4 (1990)

Už trojkou to mělo skončit, ta sama o sobě se už prudce nakláněla k odpadů.

Zvíře (1977)

Nejlepší Belmondova dvojrole ...a komedie. Začátek mne dostal.

Dynastie (1981) (seriál)

Téměř na chlup stejné jako Dallas ...

Baywatch Nights (1995) (seriál)

Jednu za druhou řadu, která měla letmý nádech seriálu typu Akt X ...a to se cení, alespoň v mém měřítku.

Hra o výkupné (2000)

Dennis Hopper byl a bude jeden z nej záporáku, co se kdy proháněl po plátně, ale zde je poznat, že už ztrácí dech. O zbytku filmu nemá cenu se zdlouhavě rozepisovat, je totiž prošpikován tunami klišé.

Bazén (2005) (seriál)

Další,z dnes již dlouhé řady bezcených televizních seriálu sponzorovaných našimi dvěma,na život a na smrt znepřátelenými veřejnopravkami(alespoň co se točení těchto braku týče),zoufalý a velmi utahaný děj bez jediné špetky humoru,propracovaných dialogů a napadité režie.Nezachrání to ani těch pár slavnějších jmen,jen za ně,ale opravdu pouze za ně davám jednu hvězdu,víc ani Ň i kdyby mě mučili.

Sedm hladových (1988)

Opravdu, film u kterého se nesmí moc přemýšlet a jen sledovat děj, který sem tam nudí, ale sem tam je taky pekelně zábavný. Tam kam se dostali hlavní protagonisté bych se teda dostat nechtěl, nejspíše bych podlehl...tak jako oni.

Sedm statečných (1960)

Co říci stručně k tomuto legendárnímu westernu, který ve svém žánru nemá téměř konkurenci ??? ...Velkou zásluhu na tom má vynikající herecké obsazení a grandiózní hudba.

Chvění 4: Začátek legendy (2004)

Jednu za výdrž v točení ...a druhou za poslední záběr na Michaela Grosse ve filmu. "Jak málo stačí ke štěstí " 8-).

Temný anděl (1990)

Béčko jako ten nejpevnější řemen, ale zatraceně zabavné ...a svým způsobem originální.