Wonder Woman 1984 (2020)

Cele je to zbytocne dlhe, naivne, predvidatelne... Najviac som sa nasmial pri scene v oblakoch - takze WW uz lieta ako Superman a v pozadi hra hudba doslova skopirovana z filmu Sunshine... Co? To nie je komedia? Aha :D Dik za upozornenie ;)

První člověk (2018) odpad!

Tak toto naozaj nie! Pre: (nič) Proti: takto dokafrať tak dobrú tému je hriech, dlhá minutáž, nezáživné dlhé dialógy, kameramanovi by som nedal do ruky ani foťák v mobile, scény, v ktorých sa niečo deje chaotické, raz je vo vesmírnych scénach ticho inokedy počuť ruchy, motory, etc. - trebalo by to ujednotiť... a takto by sa dalo pokračovať ešte veľmi dlho... ale tento film mi už zobral aj tak veľa času, bez toho, aby mi poskytol niečo na oplátku. Zhrnutie: ak by človek nevedel, že ide o skutočné udalosti, považoval by tento film za veeeeľmi nepodarený pokus o kvázi sci-fi (alebo čo). Veľká škoda, že si tvorcovia nezobrali príklad z takej kultovky ako Apolo 13.

Vesmírný lov (2018) odpad!

Je to Biela veľryba vo vesmírnom prevedení... akurát, že klasická Biela veľryba bola neporovnateľne lepšia. Toto je šunt.

Avengers: Infinity War (2018)

Povodne som chcel dat 3 hviezdy ale kvoli zakomponovaniu Strazcov galaxie som jednu ubral. Nabuduce tam daju koho? Ninja korytnacky? Velmi dufam ze druha cast bude pozeratelnejsia...

Zmenšování (2017)

Dobry napad, zle prevedenie. Sceny, tore stoja za to, sa zmestia aj do dlhsej uputavky.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Totalne nezvladnute... a absolvovat to v kine vedla smradlaveho (doslova) cca 20 rocneho hipstera, ktory sa napchaval nachos, ktore smrdelo, akoby ho uz nieto pred nim zozral a vylucil, ktory nevedel vydrzat film bez mocenia... to uz bola len ceresnicka na torte z vykalov... ale jedna hviezda za efekty.

Hora mezi námi (2017) odpad!

Kaprio dostal za survival Oskara... hm... skusme to aj my... (myslím, že to vyjedruje všetko)

Ochránci (2017) odpad!

Zlá Amerika, hlavne, že sa po nej opičíme... a ešte to aj pos.r..me.

Godzilla (2014) odpad!

Prosba filmárom: nemiešajte blato a trus, lebo potom vznikne takéto niečo...Dlho som sa tomuto filmu bránil a už, bohužiaľ, viem prečo.