Don't Hang Up (2016)

V záplavě průměrných až odpadových filmů co jsem v poslední době viděl to na mě působí jako zjevení z nebe. Samozřejmě, že originality to moc nepobralo kdo viděl Vřískot, Odebrat Z Přátel, Unfriend případně Na Lince Je Vrah může mít deja vu, ale mě to nevadí. Jedna scéna mě připomněla i Saw 1 . Najdou se i mínusy u těchto tipů filmů například nikdy nepochopím proč ten telefon pořád berou případně, když už sem tak blbej a nechám to několik hodin zvonit tak proč si aspoň nevypnu zvuky mě osobně by to štvalo kdyby mě nějaký ocas volal pořád každou minutu a zvonilo to jak divé. I na konci mě příjde, že to hapruje silně pochybuji, že by si na videu všiml takového detailu jako to, že jdou hodiny pozadu a stojí . Dále mě příjde jako volovina myslet si, že by ti volala policie z neznámého čísla. 80 procent hodně mě potěšila i pointa. Podobný film Scare Campaign též hodně povedený

V pasti (2016)

Průměrný thriller, kterých jsou v televizi k vidění desítky ani nějak nechápu proč to šlo do kin. Psycholožka, která přišla následkem nehody o manžela a její nevlastní syn je díky té nehodě ,,nepohyblivý´´ se stará o pacienty. Jednoho dne její pacient zmizí a ona má pocit, že je v jejím domě. V podstatě jsou to zkombinované dva filmy z tohohle si to vzalo nepohyblivé člověka o kterého se člověk musí pořád starat a navíc je to magor http://www.csfd.cz/film/325264-patrick/komentare/ (případně původní verze) a z tadyka http://www.csfd.cz/film/232524-bila-smrt/komentare/ si to vzalo prostředí se sněhem a izolaci. P.s. Její nevlastní syn vypadá jak Justin Bieber každou chvílí jsem čekal, že začne zpívat Baby Baby Baby Oh :-)

Trash Fire (2016) odpad!

Myslel jsem si, že větší sračka než Čarodějnice a The Visit už mě nečeká, ale hold člověk se mýlí. Prvních cca 40 minut sledujeme parodii na barandovské Aféry ženská má chlapa není s ním spokojená on s ní pořád jen souloží pak mají děcko ona chce jít na potrat jelikož si ho jako otce dítěte nepředstavuje on to děcko chce. Jelikož je to totální kretén tak její kamarádi se od ní odvrací a zůstává jen jeho rodina. Z jeho rodiny žije jen babička, která je křesťanský magor má doma samé pořady o víře a v baráku samé bible a jeho sestra, která vinou požáru je znetvořená na 80 procent těla. Takže jde na návštěvu k nim pak té babičce přeskočí v chorém mozku a chce jich zabít. Z 91 minut je nudných tak 87 a největší herecký výkon předvede jeden had. 0 procent nevím co bych tady jako měl pozitivně ohodnotit vtipné to není vůbec (chlápek se pohádá se ženskou a jako omluvu jí napíše nekrolog a dá jí smuteční věnec co se dává na hrob to má být jako vtipné? nebo její bratr se modlí k bohu on se chce modlit k satanovi? ) romantické to už vůbec není (vzpomněl jsem si na umělé vztahy v Ulici,Ordinaci a podobných sračkách) a s hororem to nemá absolutně nic společného. Proti této sračce jsou i nové Kruhy na které tolik lidí nadává oskarové.

Cave (2016)

Originalita na bodě 0 kopíruje se tu jak Pád Do Tmy (Úvodní scéna na silnici akorát bez nehody ta scéna jak uvíznul v té průrvě) tak Jeskyně (2005). 3 speleologové jdou do jeskyně kde není žádný východ a kde několik dní před němi umřelo několik belgických speleologů (názor, že umřely protože byly amatéři neberu) tam se porafají (jelikož jeden dříve chodil s jednou ženskou, která tam je a nyní s ní chodí ten druhý) a pozabíjejí. Přežije jen jeden/jedna z nich (schválně zkuste tipovat kdo to může být). Kdyby to vzniklo v době Pádu Do Tmy nebo Jeskyně 2005 tak by se to dalo přežít takto to zaspalo dobu. Jediné za co to získá pozitivní body je umístění do jeskyně.

Kletba džungle (2010) (TV film)

Hodně průměrná záležitost ostatně to se dalo čekat poté co se hned na začátku objevilo logo společnosti Cinetel. Skupina archeologů jde kamsi do džungle hledat nějakou dýku. Objeví ví a sebere tím, ale oživí obří oživlý strom, který je zabíjí, Do toho se ještě namontují nějací indiáni. Čekal jsem něco ve stylu, že je ten strom bude nahánět a zabíjet to jsem nedostal většinu filmu je nahání ti indiáni a z toho stromu vidíme jen větve pak,když se objeví vypadá absolutně tragicky. Je jasné, že jako tv film asi nebyl rozpočet nějak extra veliký, ale takhle hnusné triky toho stromu se jen tak nevidí. To by snad i 5 leté dítě udělalo lépe než to co je zde.

Santa je pořád úchyl (2016)

2 díl mě přišel slabší než první. Většina vtipů je sexistických případně proti liliputům. Příběh je též slabší v podstatě kopie toho samého co byl v první. Ubylo i scén kdy dělal Santu (tady je jen 1). Zachraňují to jen hlášky (většina co je v trailerech) a ten kluk z jedničky, který je slušný trotl jak v jedničce. 40 procent

Bezva ženská na krku (2016)

Dám 3 hvězdy, ale, že bych z toho chrochtal blachem se říct nedá. Elišku opustí manžel se svou zdravotní sestrou tak se přestěhuje kdesi do vesnice dělat učitelku. Do toho se tam zamiluje do místního hrobníka, který je ještě k tomu odsouzený vrah a násilník. Jako komedie to moc nefunguje většina vtipů mě příjde kameňákové úrovně škola vypadá hůře než nějaká zřícenina a romantické to též moc není. Jediné co se dá pochválit je hlavní herečka a umístění na vesnice s tím, že zde chybí ty zmalované tlamy co bývají většinou v českých komediích dalším plusem, že to je druhá česká komedie po Pusinkách kde vystupují lesby . Je to v podstatě protipól této zrůdnosti http://www.csfd.cz/film/57737-jak-se-zbavit-nevesty/komentare/ kde zatímco v této je to o bohatých a jejích manýrech tak tady je to spíše o obyčejných lidech. P.s. úvodní song je opravdu příšerný nevím kdo ho vytvořil, ale něco tak strašného už jsem dlouho neslyšel někteří zpěváci/zpěvačky by se měly nad sebou zamyslet a poslechnout si co skládají za sračky proti tomu je i Eva a Vašek na Grammy. P.P.S nejsem sice učitel, ale ptat se cca 7letých dětí něco na Novověk mě příjde slušný úlet to se jich rovnou mohl optat kdo byl Hitler a taková zajímavost v celé škole byla jako jediná učitelka?

Dětská hra 3 (1991)

3 díl je už neskutečná parodie. Všechny scény v té vojenské akademii se snaží být drsné, ale ve skutečnosti jsou tak vtipné, že to nemá chybu. Scénář též neexistuje chlápka co vozí odpadky rozdrtí drtič kromě něho a Chuckyho tam nikdo není a nikoho to absolutně nenapadne nebo hraji si bojové hry do jednoho týmu dám maníka co se podělá snad ze všeho a do druhého týmu cca 7 leté děcko (co tam vůbec dělalo je záhadou). Úplně nejlepší je, ale ten týpek co chtěl všechny stříhat z toho jsem dostával záchvaty smíchu pokaždé, když tam byl.

Soudní síň (2016) (pořad) odpad!

Když jsem to viděl prvně lekl jsem se, že Jojka koupila práva na Soudkyni Barbaru. Jinak podobná sračka jako Soudkyně Barbara.

Liga spravedlivých: Temno (2017)

Spíše slabší záležitost. Justice League je tam úplně zbytečná (Batman jen sekunduje Wonder Woman, Green Lantern a Superman tam mají zhruba tak prostor cca 10 minut ani to možná ne) takže zbývá prostor pro ostatní z nichž někteří ujdou a někteří bída. Záporák potěšil a konec je hodně povedený s tím šílenstvím do té doby je to spíše slabší. 60 procent