Martyrs (2015)

Viděl jsem původní Martyrs (dokonce mám doma i originálku) a hodně se mě líbil přesto bych tento remake neodsuzoval. Srovnávat původní krvavý s touto předělávkou je asi tak jako srovnávat Rec s Quarantine.Uznávám, že to není tak krvavé což se dalo čekat přece jen Francie a Usa je v hororech někde jinde, ale nevadilo mě to. Hodně se mě líbil konec,který mě zde pasoval více než v původním filmu kde se ta ženská zastřelila a byl konec. Na to, že Goetzové mají za sebou jen 1 film to není tak špatné. Nejlepší komentář Mrs. Blue Je jasné, že kdo nemusí remaky dá tomu odpad nebo níže,ale já s němi problémy nemám takže nevidím důvod proč to hateovat

Deadpool (2016)

Žádná revoluce v komiksových filmech se nekoná.Jak takoví Strážci Galaxie tak Kick Ass jsou daleko vtipnější než tenhle film. Zasmál jsem se tak 3krát (jednou jak kohosi přejížděl rolbou a 2krát při hlášce Negasonic). Humorově je to místy hodně trapné vtipy o píchání a honění se hodí spíše do Prciček než sem a ani film není nic světoborného(pojem akční je mimo jsou zde jen 2 akční scény jedna známá navíc z traileru). Záporák stojí za prd má prej armádu mutantů a ve filmu se zmože jen na 1 (vím, že se šetřilo na rozpočtu, ale i tak). 6 z 10 za zbývající 2 mutanty (Negasonic a Colossus) a za závěr.

Bella a buldoci (2015) (seriál) odpad!

Feministky radujte se máte vlastní seriál.Nejvíce zklame to, že seriál napsal ten co napsal Hatewaje a Kouzelné Kmotříčky.

Oculus (2013)

Ty 2 hvězdy jsou jen za tu historii zrcadla a ten konec jinak není o co stát. Film na jedno podívání a zapomenutí nic světoborného takových hororů vychází desítky.

Zlo nikdy nespí (2016)

Celou dobu jsem chtěl dat 4 hvězdy, ale konec to hodně podělal. Překlad rakolína je vyloženě divný (překladatel by si měl za to lisknout) zvláště poté co spolu na konci mluví a on říká rakolína zatímco Kate Bosworth rakovina přitom oba říkají to samé slovo cancer. ´´Záporák,, je parádní a všechny scény s ním jsou na vysoké úrovni i scény se sny jsou hodně dobré.Bohužel pointa jde do háje spoiler umře jí manžel a ji těší, že je aspoň se svým mrtvým synem možná kdyby to bylo opačně bylo by to údernější. Chválím i dětské herce oba jsou hodně sympatičtí což je v tomto žánru takřka zázrak a výkon Kate naopak Thomas Jane je tam totálně zbytečný kdyby tam nebyl nic by se nestalo. Z těch hororů co jsou v kinech nadprůměr a po vyloženě sračkoidní Čarodějnici zavítalo do kin něco parádního.

Forsaken (2016) odpad!

Nedokoukáno to se nedalo. Neskutečně nudný film (po hodině vypnuto).Tento žánr už je mrtvý sice se objeví občas ještě lepší kousky například Vatican Tapes,ale na jeden kvalitní připadá několik sraček.Navíc hlavní kněz vypadá jako bezďák,kterého odchytli někde v Usa na ulici. P.s. podobná sračka http://www.csfd.cz/film/351426-asmodexia/prehled/

Hardcore Henry (2015)

Nejlepší akční film co jsem zatím viděl takové Expendebilles jsou proti tomu sračka. Tolik mrtvých jsem viděl naposledy v Komandu a to je hodně velká doba.Jinak záporák mě hodně připomněl Kurta Cobaina ta podoba je tam hodně velká P.s. čekat od filmu s názvem Hardcore, že to nebude krvavé je asi taková blbost jako jít na Texaský Masakr Motorovou Pilou a divit se , že tam teče krev stačilo se i podívat na trailer a dalo se to čekat.