Český slavík Mattoni 2015 (2015) (pořad) odpad!

Podobná sračka jako Miss. Každý rok to vždy vyhrávají vždy stejní Gott ( i když x roků nic nevydal přesto to vyhrává a pořád ho nominují smutné asi to bude vyhrávat i posmrtně) Klus Bílá Farná (u ní to beru) Kabát Kryštof a Chinaski a tak se to střídá každý rok jen se mění pořadí, aby to nebylo okaté a občas se to změní . Do toho kecy typu já jsem to nečekal (asi to mělo být vtipné). Smysl soutěže je nulový jelikož to vyhrají vždy ten a ten samý nemá cenu se na to ani dívat. Moderátoři jsou každým rokem čím dál horší a jediné na co se zmůžou je lozit Gottovi do zadnice.

Česká MISS 2016 (2016) (pořad) odpad!

Nechápu smysl těchto pořadů a lituji všechny kdo to sledují. Výhra je beztak zbytečná pojedou za to na Miss Univerze bůhví kam kde vypadnou v 1 kole jako vždy a 90 procent našich miss a rok se o nich bude psat především v bulvárech. Po roce po nich neštěkne ani pes a jedeme znova.

Bleed (2016)

To bylo jako co první se to tváří jako duchařina v vypálené věznici (u toho to mělo zůstat) pak do toho rvou jakési sektisty a do toho ještě jakési policajty co to chtějí zastavit nebo co to bylo. Nechápu vůbec smysl těch motýlů. 4 z 10 horor na jedno podívání. Díky za titulky Kasparov88

Liga spravedlivých vs Mladí Titáni (2016)

Hodně povedený animák od Dc ostatně Sam Liu má za sebou většinu kvalitních animáků. Příběh je zajímavý a chválím i hudbu jediné co zamrzí je absence jak Green Lanterna tak Shazama zvláště Shazam by se tam hodil.

Pan (2015)

Hugh Jackman je zde příšerný chápu, že je to cílené na mladší diváky a měl nejspíše ve scénáři dané, aby přehrával, ale zde je to do nebe volající hned bych mu dal Zlatou Malinu a poslal ho hrát za herci do Asylumu. Představitel Pana mě též nepřijde nějak sympatický. Jinak film je průměrný výplach a některé scény aspoň pobaví chlápka chtějí zastřelit a on mluví o nekonečnosti života to nemluvím o tom, že když zastřelí jakési domorodce je z nich barevný prach.

Hush (2016)

První film od Flanagana ze 3 (viděl jsem Oculus průměr a Absentiu sračka), který vyloženě za něco stojí. Příběh je dobrý a jedná se o nadprůměrné home invasion. Jediná výtka je k některým scénám spoiler chlápka bodnutím nožem do krku hned nezabiješ a ještě se brání a málem tě zabije zatímco ona tě bodne do krku vývrtkou a ty umíráš hned.

The Invitation (2015)

Tohle je přesně ten typ filmu, který ocení jen málo lidí. 3/4 filmu se tvoří napětí, aby se to nakonec rozjelo. Za mě spokojenost pokud vydržíte tu vatu okolo toho mohli by jste být spokojeni. Z daného žánru mírný nadprůměr navíc hlavní hrdina vypadá jak Chris Hemsworth.

The Boy (2016)

Spoiler Čekal jsem něco ve stylu Chuckyho bohužel jediné na co se ta panenka zmůže je zanechávat vzkazy a mizet z místa (na konci je vysvětleno jak to dělala). Ten konec mě k tomu i pasoval byla to změna žánru a přišlo nějaké napětí. Film na jedno shlédnutí za 2 týdny si na to ani nevzpomenu.

Čarodějnice (2015) odpad!

Shlédnuto nadvakrát na poprvé se to nedalo je to totiž velká sračka. Za 47 minut (víc jak půlka filmu) se tam nic nestane jen zmizí jedno děcko (scéna vypadá asi takhle ženská si zakryje oči řekne baf a otevře je asi třikrát a napotřetí zmizí to děcko) navíc se nedozvíme vůbec jak (asi vlastnilo teleport,že stihlo zmizet cca za 5 vteřin) a proč člověk si pak říká ve zbytku se to rozjede, ale to je omyl. Dialogy a některé scény jsou neskutečné perly (vymítání Caleba je daleko trapnější než vymítací scéna ve Scary Movie 2, ale zatímco v Scary Movie 2 to bylo úmyslně a vtipně zde je to tak trapné, že jsem se musel smát). Dalším mínusem jsou postavy všechny jsou totálně nesympatické člověk nemá komu fandit. Samotná čarodějnice se zde objeví tak 2 minuty a je to normální ženská žijící v lese na konci film nabídne trochu napětí bohužel opět úplný konec to zase pohřbí.Děsivé to není vůbec to i takový Boa Vs Python je děsivější než tohle. P.s. film by mohli vysílat v rámci víry v Vatikáně jelikož se tam 99/9 procent filmu jen modlí

Lovec trolů (2010) odpad!

LIVINGDEAD to vystihl přesně