Pandemie (2016)

Ten konec to podělal bohužel jelikož splést si cca 30 letou ženskou s cca 12 letým děckem je totální blbost. Jinak do té doby to je slušný horor. Bohužel i ta linka s tím doktorem jde do háje jelikož na co jako tam čekal na řidiče sanitky, když to sám uměl.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Celý film podělal bohužel konec (asi tak jako by v Saw umřelo 20 lidí a na konci se zjistilo, že žijí) do té doby to byl parádní horor

Kabát: Malá dáma (2006) (hudební videoklip) odpad!

Sračka jako cokoliv od Kabátů text na úrovní pacientů psychiatrické léčebny v Dobřanech

Captain America: Občanská válka (2016)

Je to mezi 3 a 4 hvězdami. Batman Vs Superman Úsvit Spravedlnosti mě přišel v tom tématu lepší a údernější. Spoilery Zemo je zde zbytečný jeho plán je blbost (proč chtít sejmout 2 avengery a Buckyho,když můžu sejmout všechny navíc Bucky v Sokovii nebyl ) scéna s supervojáky podobným Buckymu jde též do háje a je zbytečná jelikož se nijak nerozvine nemluvě o tom, že je to další z záporáků Hydry co půjde nejspíše do kopru celkově i Hydra je asi v háji. Celkově ta scéna co měla předzvěst Civil War je postavená na hlavu (ze všech možností co měla vyhodí Crossbonese zrovna do budovy nemohla ho vyhodit do vzduchu a sejmout ho tam). Některé scény jsou vyloženě blbé Vision s Scarlet Witch v jakémsi baráku a není schopná se z tama dostat, aby o několik minut později řekla, že potřebovala jít na vzduch. Scéna na letišti je hodně dobrá,ale kazí ji opět některé detaily (zrada Black Widow navíc tato postava mě čím dále více bere méně a méně) Předchozí Winter Soldier mě též moc neuchvátil, ale líbil se mě více. Z nových postav zaujal Spiderman (ne jako herec, ale ty vtipy Garfield i Maguire mě přišel lepší) naopak nějak mě nebere Black Panther Jinak Ross tam byl úplně zbytečný

Oblast 51 (2015) odpad!

Tohle Pelimu nevyšlo, když na celém filmu je nejlepší scéna v bordelu je něco špatně. Mám rád filmy o ufounech, ale tady není co chválit.

Zábavný park (2009) odpad!

Zábavný park, který není vůbec zábavný. Spíše se to mělo jmenovat s trávou nejdál dojdeš hlavní hrdina má věčně trávu a všeci se na něj lepí jak klíšťata.

Dark Moon Rising (2015) odpad!

Strašná sračka i těch 7 procent je hodně

Uuups! Noe zdrhnul… (2015)

Nebudu to srovnávat s Pixarem nebo Dreamworks jelikož to je nebe a dudy. Příběh je hodně slabý humor je cílený na malé děti padání a podobně a dospělý se nemá čemu nějak zasmát pointa je navíc úplně o ničem hele on umí plavat tak mu to neřekneme a necháme ho tápat až na to příjde řekneme,že jsme to věděli .Jít na to do kina lituji peněz docela by mě zajímal rozpočet a kolik to vydělalo.5procent za raťafáky

Ve jménu Krista (2016)

Film mě zaujal už když vyšel trailer. Dokonce měl běžet v českých kinech pak to bohužel stáhli (když se podívá člověk co tam někdy jde za blbosti například Noe tak nechápe). Jediné co mě vadilo je vykreslení apoštolů místy mě to přišlo jak kdyby to byli nějací zhulenci a docela mě zarazilo, že když ho hledali nevyslechli jeho rodiče třeba . Nejlepší scéna je to ukřižování i když tam nemusí téct litry krve a byt u toho samé mučení jako v Umučení Krista je to hodně dobrá scéna. Pobavila mě i scéna s Máří Magdalénou kdy hledali někoho kdo sní spal a přihlásilo se hodně římských vojáků :-) Z těchto křesťanských filmů za mě na úrovni Exoduse

Star Wars Povstalci (2014) (seriál)

Star Wars mě nevadí, ale tohle mě příjde moc dětské a místy naivní. Viděl jsem několik dílů na Disney Channel,ale , že bych byl z toho nějak odvázaný to ne. Daleko lepší jsou jak filmy tak animák Klonové Války.Nejsympatičjěší postava mě tam příjde pouze Sabine.