MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

První polovina druhé série docela utahaná, ale závěrečné 4 díly běžely neomylně k cíli. Fajn a netradiční napínavá krimi podívaná.

Ostré předměty (2018) (seriál)

Seriál, co umi rozkrýt karty až v poslední vteřině a přitom celou dobu tápeš :)

Mayhem (2017)

Casting 0, scénář 0, dialogy 0. Závěrečná neoriginální myšlenka ve třech větách. Nuda. Velká.

Coco (2017)

Krásné barvy a moc hezký a neotřelý námět filmu, který není jen animovanou kravinou, ale má v sobě mnoho emočně a morálně poučného a lidského. Žádné přiblblé pindy a dospělácké kecy pro řehot nad rozsypaným popcornem. Fajn.

Tvář vody (2017)

Oskar? To jako opravdu? Na USA 50.let je vděčný pohled vždycky, tolik krásných věcí a tolik lidského zoufalství pod tlustou vrstvou laku na vlasech i Cadilacu. Ale láska mořské panny a sladkovodního amazonskeho Avatara, co se koupe v osolené vaně s řasami? Já ti nevim.

Poslední rodina (2016)

Těžko hodnotit film vůči scénáři napsaném životem.

Wheelman (2017)

Dobrá práce s napětím, jednoduchá (ačkoliv v napumpovanem ději ne úplne stihnutelna k pochopení) gangster podrazovka, která udělá z jednoho rutinniho večera divokou soukromou jízdu. Stručné, fungující.

Blade Runner (1982)

Ani nechci vědět, kolik stály i ty nejmensi detaily vizuálu, ten je kompaktní a vlastně je tim nejlepším. Zbytek NUDA převeliká.