Případy 1. oddělení - Loterie (2022) (epizoda)

Zase jeden z tých TOP dielov tejto série. Viac vzťahových ako vyšetrovacích "udalostí", ale o to zaujímavejších. Za mňa teda 85%. PS: pridám si aj ja typ: Korejs !

Tátův drak (2022)

Je to celkom milý a poetický animák za mňa 80% PS: Tie šelmy mi pripomínali výtvarným pojatím tie od Zdenka Milera v jeho Krtečkovi.

Black Adam (2022)

Prišlo mi to ako dosť veľká vykrádačka MCU (Dr.Strange, Xmeni...), ale nebolo to až také zlé. Stále mi ale vŕtalo v hlave, pozerám druhý diel Shazamu alebo čo sa deje ??? Samozrejme ani tomuto filmu sa nevyhol "all must be black" mánia. Ale to už je proste taká zlá doba kinematografie. Inak všimli ste si tiež tú bielu EMbéčku ? 😊 Za mňa 65%.

Betlémské světlo (2022)

Kde sú tie časy , keď pán Svěrák písal humorné a poetické príbehy. Ale toto ??? Neviem či je to tým, že mu chýba jeho duchovný parťák Smoljak, ale toto už nemalo ani humor ani tú Svěrákovskú poetiku. Jednu ⭐dávam za Ondru Vetchého a druhú ⭐fakt nejak neviem, za snahu ?, za to že syn otcovi poskytol šancu ? Za mňa slabých 31 %.

Predátor: Kořist (2022)

Nebyť tých horších CGI efektov zvierat, bolo by to o kúsok lepšie. Aj tak to nebol zlý film. Len stále premýšľam ,podla nového trendu, kto tam bol LGBT. Asi ten pes... 🖖65%