Bota jménem Melichar (1983)

... tam kde se bota jmenuje Melichar, tam je možný všechno ! 50%

Šampion (1979)

Scenár mi prišiel dosť nelogický (prečo nezaplatil za koňa keď už mal šek ?...) aj chovanie postáv. Jediné čo bolo celkom milé bol výkon malého Rickyho . Nechápem ako sa pri takom otcovi mohol dožiť 8 rokov... Za mňa len 35%.

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Veľké sklamanie po skvelom MOST!e . Skoro nič čomu by som sa zasmial. Buď tu bol humor silne lokálny (človek musí poznať konkrétne osoby), alebo trápny (hemeroidy, zuby...). Ale po zhliadnutí rozhovoru s Martinom Hofmannom už chápem v čom bol problém. V Moste! skoro všetky tie naj hlášky neboli vymyslené autormi, ale čistou improvizáciou Hofmanna - Godlu a spol. A tu ich bohužiaľ nemal kto vymyslieť... Za mňa 35% .

Invalida (2023)

Bolo to už dávno, keď som sa tak dobre bavil v kine. O to viac poteší, že to bol slovenský film. Zdenda Godla vynikajúci ako vždy. Za mňa teda skvelých ⭐⭐⭐⭐⭐ a 85 %.

Šílená noc (2022)

Čo sa už točia za kraviny, to sa len tak nevidí. 10%

Známí neznámí (2021)

V posledných rokoch sa snažím vyhýbať novým CS filmom a to hlavne komédiám. O tomto filme som sa dozvedel z rozhovoru Martina na YT. Musím povedať, že ma film celkom milo prekvapil. Originál verziu nepoznám, takže budem hodnotiť len túto. Jednu⭐za Táničku, ďalšiu ⭐ za Martina , spoločnú ⭐dávam Sväťovi, Maštalírovi a Petre . Poslednú ⭐dávam celkovo za príjemný film a atmosféru.   Za mňa 80 %.         PS: ... kto nemá žiadne tajomstvo nech prvý hodí kameňom !

F. L. Věk (1970) (seriál)

Tento seriál mám veľmi rád. Pustím si ho vždy, keď si chcem pozrieť niečo milé v tejto hektickej dobe. Samozrejme k tomu mám malé výhrady, napr. dlhé hudobné scény a podobne, ale inak výprava, kostýmy aj to ČB prevedenie super. Za mňa 80%.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Tie dve ⭐dávam za hudbu, inak je tento film nuda, nuda , nuda. Už to tu bolo písané veľa x ale musím to aj ja povedať. Posledný dobrý Marvel bol ENDgame a to je smutné. Za mňa len 35%.

Mladý Vinnetou (2022)

Prekvapivo dobre natočený western aj keď "detský". Myslím, že skvele vybraní herci, pobavil aj mladý Sam Hawkins :) Som rád, že to nebolo natočené ako nejaká bláznivá paródia, akých je kopa. Za mňa 95%.