Umělec (2011)

The Artist = Pure Art

Vincentův svět (2004) (seriál)

tak jsem právě shlédnul poslední díl 8. série a je mi smutno :( entourage zařazeno mezi těch pár all time favorites...it's been one hell of a ride

The Aristocrats (2005)

90 minut, jeden vtip, královská zábava! P.S. dobrá angličtina potřebou :)

Sunshine (2007)

Jeden z nejsilnějších filmovejch zážitků, vidět tohle na "Big Screen", neměl bych sílu odejít z kina. P.S. OST jsem měl po shlédnutí na loopu for weeks.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Jedinej seriál, kde se dozvíte pointu až v poslední minutě posledního dílu! celkově s Firefly podle mě asi nejlepší sci-fi, mimo jiné taky nejperfektnějc zpracovanej a nejracionálnější scénář ala R.U.R. :) už kvůli tomu měl tenhle počin hned od začátku moje sympatie, když přijde na řadu technická stránka, tak taky není co dodat - perfektně obsazení herci, super hudba, epizody až na to (oproti jinejm seriálům) minimum natahováků mají spád a hlavně v retrospektivě to narozdíl od takovejch lostů VŠECHNO dává smysl! jednoslovně - BRAVO! So say we all...)

Sucker Punch (2011)

Originální vizuální zážitek, který naprosto nedává smysl. Vydejte hru a zahraju si jí, ale tohle už né!

Paříži, miluji Tě (2006)

Tahle složenina krátkých filmů mě jako milovníka neskutečně potěšila. Nevyváženosti jednotlivých děl je škoda, ale na celkovém dojmu to nakonec moc neubere. Rozepisovat se o každé epizodě nebudu, snad jen zmíním autory těch, co mě zaujaly nejvíce: Gus Van Sant (super atmosféra), Walter Salles a Daniela Thomas (bezeslovná show), Isabel Coixet (miluju vyprávění), Sylvain Chomet (prostě kouzelný), Wes Craven (herci, dialog), Tom Tykwer (audio-vizuální bomba se super příběhem a scénářem jako bonus), Alexander Payne (dává jméno filmu =])

Živí mrtví (2010) (seriál)

Vyčkávám druhou sérii, první bavila více než slušně. Andrew Lincoln je tvrďák, ač tak na první pohled nevypadá a myslím, že ještě uvidíme jeho jiné stránky. Celkově herci těší, akorát mam občas chuť zabít Sarah Wayne Callies, aby už držela hubu :) Celkově Darabont potěšil (jak jsem čekal), teď to jenom přidat přece jenom trochu víc té akce, pozabíjet pár hlavních postav, hodit skupinku do nějaké té psycho situace a trošku je podusit! Těším se, co přinese S02E01 :)