• Romantický

Karel (2020)

Velikán ve své skromnosti a pokoře (podle mých pocitů) přijal roli od manipulativní ženy stejně ochotně, jako když se po koncertech podepisoval fanynkám. Plakala jsem, bylo mi líto, že tak významný život tak úžasného člověka netočil profesionál, který by dokument nestavěl na ponižující roli manžela a tatínka. Čest jeho památce i toleranci!

Tajemství jejich očí (2015)

Zajímavý námět s nudným zpracováním a zbytečnými nedotaženými situacemi. Až mě to štvalo, jak tam stále chyběly ty podstatné souvislosti a naopak přibývalo prázdnoty.

Vlastníci (2019)

Nedokážu se 97 minut bavit jen pouhými pocity trapnosti a přemrštěným extrémizmem.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Netradiční scénář oživil ČT pohádky hvězdným motivem, milými výkony, civilním scénářem, i když nedotaženým v detailech, nijak extra vtipným, ani ne moc dramatickým, ale celkem tak akorát.

Million Dollar Baby (2004)

I po letech mě osud Meg dostal a chtělo se mi někomu zavolat, aby zabil Modrou medvědici. Na druhé straně je zřejmou přidanou hodnotou, že scénář se nezabývá ničím, co už nemá cenu řešit a jen ukazuje geniální soulad HS, MF a CE.

27 šatů (2008)

Překonat první půlhodinu a je to klasická úsměvná romanťárna.

Chvilky (2018)

Realita všedního dne v naprosté přirozenosti. Ale nějaký konec bych ocenila.