• Pohádka

Jumanji: Další level (2019)

Slabší nežli předchozí film.. dedkove ve hře jsou občas vtipný stejně jako obtloustly Black :) chtělo by to více akce.. překvapení atd.. toho je zde jako šafránu.. No uvidíme co bude dál.. myslím si že další pokračování nás zajisté nemine 55%

Kořist (2019)

Partička vyhladlejch krokousu :) škoda jen že jsou v tak limitovaném prostoru.. Druhá půlka.. Kde už kucí se proplouvaji po baráku je cajk :) hodně dobrá je trojice která využila hurikánu a loupí..následně je bleskurychle odměněna :) 55% chtělo by to více prostoru pro krokouse a více živého krmení.. :) místo komorního dráma.. Radnej krokodýlí masakr

Krvavá nevěsta (2019)

Zajímavej kousek.. Místy to opravdu působí komicky..tady máš kuši.. Jee. :) :) Celou dobu jsem čekal.. jaká hra se z toho vyklube.. A vytunena schovávaná..proč ne :) No a konec to samé.. Přesně jsem něco takového vtipného tipoval.. :) 70 % příjemné překvapení

Lajna - Série 2 (2019) (série)

Langoš jako Hrouzek absolutně geniální!! Takovejch hlášek.. že se to ani nedá spočítat.. I další obsazení skvělé a pokračuje se jako v první sérii.. Poslední díl nemá chybu.. Skoro na slzy.. :) já chci celovečerní film a další řadu!!! Je to to nejlepší za posledních pár let v Čechách!! 100%

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Velká nafoukla bublina.. Tohle se nepovedlo.. Nevím.. Ale mě prostě nedesi ženská se závojem.. Levné lekacky.. bidna atmosféra.. 30% hodně nudnej film..

Le Mans '66 (2019)

Zajímalo by mě jestli to je dle skutečnosti.. Start je trošku vážnější... a docela dlouho mi trvalo než jsem se do sledování vžil.. jakmile se jede na okruhu.. tak to nemá chybu.. Parádní káry a silný zvuk motoru.. Bale je správnej rebel a role mu fakt sedla.. stejně i Damonovi.. 80% no a konec tak jak to v životě bohužel chodí.. zmakne všechno a pak nečekanej konec..

LOVEní (2019)

Další průměrná či spíše lehce podprůměrná Česká komedie.. Bohužel spousty situací je dosti trapnych a vyloženě nevtipnych.. Pár světlých okamžiků se najde.. Dvojice Gejslerka a Prachař vcelku povedená.. 40% dosti mě nervovala hudební vložka.. Která se absolutně nechodila k probíhajícímu ději.. Hodně jetá vložka velikosti A4.. Příště nebrat a rovnou do koše s ní..

Lví král (2019)

Rovnou říkám.. že tohle není můj šálek kávy.. Mluvící zvířata opravdu nevyhledavam.. Co musím opravdu maximálně pochválit je grafická stránka filmu.. Jako je to opravdu luxus.. Krásný.. barevný.. Jedním slovem nářez.. Takže všechny hvězdy dávám díky tomu 60% film na mě místy působil jako dokument.. a český dabing radši komentovat nebudu :(

Máma (2019)

Celkem originální zápletka.. Hodně dlouhou dobu nejde vůbec poznat co se bude dít.. Což je na jednu stranu napínavé ale...hodinu se krom kalení mládeže.. vůbec nic neděje! Když si pouštím film u kterého je uvedeno horror.. thriller.. očekávám nějakou akci.. a tady k ní dojde až v závěru filmu.. což je velká škoda.. 40% Ps: to že vyfajčila klučinu v kumbale ve škole.. mě nepřijde nic strašného.. no boooze stalo tam pár lidí když vylezli.. No a coo..

MasterChef Česko - Série 3 (2019) (série)

Zatím velké překvapení.. dá se na to koukat.. celé to šlape dobře :) 80% porotci jsou v pohodě.. soutěžící taky v cajku.. čím dál lepší.. tahle série mě ooravdu baví :)