• Krátkometrážní

Annie Claus is Coming to Town (2011) (TV film)

Příjemný rodinný vánoční film, se sympatickým obsazením v čele s Marií Thayer, Samem Pagem a Vivicou A. Fox. Pro vánoční pohodu film jako stvořený.

Sám doma 5: Vánoční loupež (2012) (TV film)

Nejhorší díl ze všech pěti, ale i přesto se na to dalo dívat, pár světlých okamžiků to mělo.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Na film jsem se těšil už od prvního traileru a musím říct, že oprávněně. Perfektně natočený film s dokonalou ústřední trojkou. Hezčí film jsem dlouho neviděl a zařazuju ho tak mezi mé nejoblíbenější. " You're a wallflower." "I didn't think anyone noticed me."

Báječná sedmička (2005) (TV film)

Báječná sedmička, báječná Helena. Mám ji čím dál radši, umí zahrát opravdu všechno. Rád jsem ji zas viděl v trochu jiné než bláznivé roli. A celý film je velice příjemný s dobrým příběhem.

The Beauty Inside (2012) (seriál)

Nejhezčí webseriál, co jsem viděl. Krásná hudba, příběh, herci, opravdu se to povedlo.

Provinilá srdce (2006)

Viděl jsem delší verzi, kde je o povídku navíc - to byla povídka s Gerardem Butlerem, který chtěl spáchat sebevraždu, ale nakonec se věci vyvrbí trochu jinak ;) ostatní povídky se mi líbily, nejlepší byla asi se Stellanem Skarsgardem a pak ta s Annou Faris a Charliem Sheenem. Povídka s Imeldou Staunton byla taky povedená, nejslabší mi přišla povídka s Evou Mendes a také i ta s Juliíí Delpy. Celkově ale povedený film, čtyři hvězdy.

Miláček (2005)

Dost nudný film, ve kterém se mi líbilo jen pár scén a malá role Sandry Bullock.

Můj přítel delfín (2011)

Mám rád filmy podle skutečné události a filmy o zvířatech, takže jsem byl naprosto spokojenej, navíc i s Ashley Judd a Morganem Freemanem! :)

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší, nejdokonalejší sitcom, dokonalý obsazení, co víc říct. Celý dětství jsem se jim vyhýbal, viděl jsem pár scén a vůbec se mi to nelíbilo, ale tak před rokem jsem si řekl, že na tom přece něco musí být a byl jsem unešenej.. Největší problém byl asi v dabingu, ten mě odradil nejspíš nejvíc, teď jsem na to koukal s titulkama a skvělý..