• Krátkometrážní

Zmeškaný hovor (2003)

Průměrný horor se zajímavým tématem, u kterého jsem se leknul snad jenom jednou... Ale pár dobrých okamžiků se tu najde...

Trable prcka Binka (1994)

Jedna z mejch nejoblíbenějších komedií, ten malej Bink byl úžasnej :).

Právo na lásku (1998) (seriál)

Nebylo to tak špatné, celkem se mi to líbilo. Dobří herci, dobrý děj, ale jinak klasika.

Tele Tele (2000) (pořad)

Občas jsem se díval, někdy mě to dokonce bavilo, ale většinou mi to přišlo trapný. Dávám dvě hvězdičky za to něco, co mě bavilo.

Hrdinové (2006) (seriál)

Viděl jsem skoro všechny díly první řady a musím říct, že je to jeden z nejlepších seriálů současnosti. Mám rád fantasy seriály a tento obzvlášt. Sice je tam pár nudných okamžiků, ale v jakém seriálu ne. A navíc tu hraje krásná Hayden Panettiere, takže o důvod víc, proč se dívat :).

Ztraceni (2004) (seriál)

Lost je můj nejoblíbenější seriál, má všechno, co se mi líbí. Nechybí dobrodružství, tajemno, humor a hlavně spousta otázek. Baví mě si pokládat nové a nové otázky a čekat, až se na ně objeví odpovědi. Ted sleduji 3. řadu a musim říct, že i přes několik zbytečných dílů, mě Lost baví furt jako na začátku.

Plameny vášně (2003) (seriál)

Pro mě nejlepší telenovela. Hlavní hrdinka není jenom jedna, ale jsou dokonce tři, tři sestry, z nichž jedna byla znásilněna několika muži a má nechut k sexu. Za svého manžela se provdala jen pro to, že to chtěla její matka. Druhá sestra je rozmarná, rozmazlená a na muži shledává jako hlavní jeho vzhled. Třetí sestra je zastánkyní rodinných tradicí a zásad, je tvrdá a chová se jako muž. Všechny sestry se změní po tom, co poznají bratry Reyesovi. Telenovela plná lásky, nenávisti, ale ne tak jako ostatní telenovely, postavy nejsou tak černobílé a taky je zde spoustu humoru, krásných písniček, žen, ale i mužů. Na Slovensku byla velmi úspěšná, poslední díl sledovalo dokonce 1.200 000 lidí.