Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Po Sullym jde o další film inspirovaný skutečnými událostmi. Na plovoucí vrtné plošině, která se v dubnu 2010 potopila následkem exploze a zahynulo na ní 11 lidí, způsobila mimo jiné i největší ropné zamoření v dějinách USA. Film se mi líbil. Hodnotím nadprůměrně.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Obdivuhodný příběh o naprosto ojedinělém úspěchu přistání letadla na řeku Hudson a to vše bez jediné ztráty na lidských životech. Skvěle natočený film, který nelze hodnotit jinak, než-li pěti hvězdičkami.

Mělčiny (2016)

Dle mého názoru dost přehnané scény, proto hodnotím průměrně.

Zhasni a zemřeš (2016)

Dynamicky lekající podívaná. Lepší průměr.

Smrt ve tmě (2016)

Rozumně krátký napínavý horor, ve kterém tři teenageři vykrádají domy. Ale při poslední chystané akci narazí na psychopata. 80%

Očista: Volební rok (2016)

Napínavý thriller s hororovými prvky, ale žádná lekačka. Noc očisty je krvavá a šílená. Díkybohu že se jednalo pouze o film. I když pevně věřím, že mnoho lidí by uvítalo během dvanácti očistných hodin beztrestně někoho zabít a vyřídit si tak všechny nevyřízené účty, nebo prostě jen uspokojit své zvrácené choutky. Film se podobá oběma předchozím dílům s tím rozdílem, že se všichni okolo snaží udržet paní senátorku naživu. A proč? Protože jen díky jejímu zvolení může být noc očisty zrušena. Film se mi líbil, proto hodnotím nadprůměrně.

Osudný omyl (1993)

Nick Eliot získá novou práci a začne se poohlížet po novém podnájmu. Po nepříliš úspěšném hledání nakonec narazí na nádherný zahradní domek u Forrestových. Tady se také seznámí s jejich dospívající čtrnáctiletou dcerou Darian. Darian je krásná a inteligentní. A stejně jako většina dospívajících i Darian má sklony okamžitě a bezhlavě se zamilovat, ale s tím rozdílem, že její vzplanutí se rychle mění v nebezpečnou posedlost. Největším kladem tohoto filmu bylo obsazení Alicie Silverstone do hlavní role. Hodnotím průměrně.

Muž v ohni (2004)

Úžasný dojemný příběh, ve kterém se Denzel Washington coby bodyguard snaží zachránit svou unesenou svěřenkyni Dakotu Fanning. Skvělé herecké výkony a skvělá režie zaslouží plný počet hvězdiček.

Pearl Harbor (2001)

I když válečné filmy nemám moc v oblibě, tento film mě uchvátil. Líbila se mi kombinace válečného dramatu a romantického příběhu.

Terminál (2004)

Pohodový film. Skvělý výkon T. Hankse.