• Krátkometrážní

Dívka z údolí (2020)

Osmdesátkový artefakt, energické rytmy a teenagerská úzkost. Fanoušci původního filmu si užijí neproduktivní změny příběhu a asi jim zrní jejich srdce a to ne v dobrém slova smyslu. Na druhou stranu hloubka vyprávění je větší než se jeví na první pohled.

Krásy bretaňského pobřeží (2020) (TV film)

Místní jejich krajinu v dokumentu vychvalují jako překrásnou, já po shlédnutí nesouhlasím a mám jiný estetický vkus.

Enrico Piaggio - Vespa (2019) (TV film)

V určitých chvílích je to až mýdlové, ale je to v mnoha ohledech  zajímavý příběh o zachránění byznysu. A k tomu italská romance, co si můžete víc přát. Je to rychle zapomenutelný film.

Šachová partie (2020)

Režisér ve svém debutu natočil srdcervoucí drama. Když už nic jiného, film vytvořil představu jak současní šachisté v USA vypadají.  Je to typický příběh o podceňovaných outsiderech , ale jde bohužel o stereotypizované postavy současných přistěhovalců do Ameriky.

Jak přežít v Amazonii (2018) (seriál)

Temné spodní patro džungle se sériovými zabijáky. Shlédl jsem první díl zabijáci džungle a čtvrtý, které jsou v archivu TV prima Zoom. Je škoda, že kvůli exponenciálně rostoucí populaci Země je Amazonie rychle přeměňována na pastviny pro dobytek na maso.

Mrazivá past (2021)

Konspirační film a odplatový thriller s těžkými dialogy a jednoduchou akcí. Chybí tomu disciplína řidičů kamionů, film se roztahuje , natahuje a kyne a kyne...

Loni v létě (2021)

Pěkné, ale rychle zapomenutelné. Svět Loni v létě je krásný , ale příběh mě úplně nevtáhl.

Tajemství britské královské rodiny (2021) (seriál)

Princ Harry se mi zdá stejně náckovský trouba, jako jeho strýček, který obdivoval Hitlera. Dokumentární seriál  je poutavě  vypravěčsky zpracován. V dílu Alžběta a Philip mě při scéně kdy se na pár přišlo v ulicích podívat dva miliony Britů věta slavného sociologa Goffmana "Svět je psychiatrický ústav a my jsme jeho zřízenci". Po smrti princezny Diany , celý svět skutečně začal hystericky truchlit.

Časové pásmo bylo změněno