• Krátkometrážní

Hamburský přístav (2016) (TV film)

Na dokument docela dlouhé, ale vyprávění je velmi živé, nenudící a poučné.

Zaříkávačka velryb (2016) (TV film)

Dokument je k shlédnutí v archivu televize Prima Zoom. Dozvíte se nejnovější vědecké informace o keporkacích, jejichž predátory jsou kosatky a žraloci. Našimi predátory jsou lidově řečeno bacily, jimiž se bráníme vytvářením koncentračních táborů a uzavíráním zdravých lidí v kondici do jejich domovů do domácích vězení.

Opičí (r)evoluce (2020) (TV film)

Pěkně natočený dokument, ani chvilku jsem se nenudil. Vypadá to, že opice budou jediný druh, který homo sapiens sapiens nevyhubí, protože se dokáží živit z turistického ruchu. Ostrov obývaný jen společensky  neúspěšnými samci vypadal hororově. Uvidíte také boj o moc a vraždu.

Eternals (2021)

Film ma mnohe "poprve".Prvni,byt opatrna marvelovska sexualni scena (komiksove velkofilmy jsou zname odtelesnenou povahou).Je zde pouze povrchni psychologizovani, herci emocne bizarne prehravaji. Je zde neprehledne mnozstvi postav (asi proto,ze vse je zalozeno na diverzite jako hlavnimu propagacnimu motivu). Postavy se utapi ve svych minulych traumatech. Uz po hodine ze u me z tohoto spatneho filmu dostavila unava.

Znásilnění pod kůží (2021) (TV film)

Jde spis o publicisticky porad s mnohou vatou jako prohlizeni spisu, nastenky apod. Pusobiva je bezemocni suchost vypraveni zen. Zaver zklouzne do aktivistickeho poradu za ucelem zmeneni systemu sekundarni viktimizace. Osvetove by pomohlo vysvetlit mechanismus, proc maji zeny po takovemto sexu takove dlouhodobe znicujici psychicke problemy a pri sexu,v nemz citi "chemii" treba se seriovym vrahem ne.

Svatá kněžna Ludmila (2021) (TV film)

Natoceno je to akademicky nudne pomoci zaberu ze zaslych filmu, vypraveni expertu a s hudebnim podkresem choralu. Ale zabavna je na tom detektivka. Co se udajne stalo.

Supernova (2020)

Je to inteligentni, nezne, neuspechane, vkusne, predvidatelne, taktni, tiche. Humor je nekdy az sibenicni. Podobnych filmu na tema posledni jizdy jsem videl spoustu. Zde se nastesti neagituje.

Quo vadis, Aida? (2020)

Onen tendencni postoj,ze Srbove jsou zli je zde oslabovan az skoro stylem dokumentarni rekonstrukce. A pohledem hrdinky,ktere jde o rodinu. Obcas film citove vydira, ale zrejme reziserka chtela, aby se tato historicka udalost kazdemu vryla pameti, byt za cenu nazorneho rozdelovani rodin do autobusu a nakladaku